fbpx

У них ніколи не буває фінансових проблем: знаки Зодіаку, які завжди купатимуться у грошах

Лев

Їх можна сміливо назвати улюбленцями фінансової удачі: обожнюють жити розкішно і виглядати дорого. Скуповують дорогі речі, відомі бренди. Часто смітять грошима, але тому, що вміють робити гроші буквально з повітря. Леви ніколи не залишаться без гроша у кишені.

Діва

Хоч керувати власним бюджетом Дівам доволі складно, вони можуть спустити всю зарплату у день її отримання. Вміють працювати, тому не бояться, що залишаться біля розбитого корита. Здатні постійно досягати фінансових вершин.

Терези

Багато уваги приділяють домашньому комфорту, затишку, на що ніколи не шкодують коштів. Зірки стверджують, що Терези завжди керуються принципом “все або нічого”.

Стрілець

Вміють заробляти та розкидати гроші. Їм часто щастить – можуть стати володарями значних виграшів у лотерею. Разом з тим – дуже щедрі. Досягнути фінансової стабільності їм допомагає і партнер, який може стримати пориви до марнотратства.

Риби

Живуть сьогоднішнім днем. Хоч добре заробляють, але й витрачають знатно. Іноді можуть потрапити в борги, але ніколи не шкодують про витрачені кошти, навіть якщо речі недовговічні і марні.

You cannot copy content of this page