У Овнів починається час, коли вони повинні самі подбати про свій гарний настрій, а Стрільцям потрібно посилено заробляти гроші: які сюрпризи підстерігають кожного в останні десять днів листопаду

Овен

У Овнів починається час, коли вони повинні самі подбати про свій гарний настрій. Важливо перебувати в приємних місцях, спілкуватися з приємними людьми і займатися тими справами, які приносять задоволення. Це чудовий час для подорожей і відпусток.

Усім, хто перебуває у стосунках, важливо проводити якнайбільше часу з коханою людиною. Щодо роботи, то зараз чудовий момент для ділових переговорів.

Телець

Цього тижня Тельці будуть позбавлені фінансового успіху, тому їм дуже захочеться підвищити свої доходи. При цьому їм не можна буде сидіти без діла. Спроби збільшити доходи можуть не увінчатися успіхом, тому Тельцям краще сфокусуватися на сфері кохання, своїй сім’ї та другій половинці.

Великі успіхи очікують і тих, хто перебуває у пошуках кохання чи просто хоче розважити себе швидкоплинним романом. Тільці опиняться в центрі уваги, так що їм не складе особливих труднощів отримати те, чого вони хочуть.

Близнюки

Близнюкам велику обережність варто виявляти у фінансовій сфері. На роботі може статися щось неприємне, довести начальству щось буде вкрай непросто. Є ймовірність, що всіх собак спустять саме на Близнюків, тому людям цього знаку краще не помилятися.

Деякі негаразди можуть виникнути і у спілкуванні з близькими людьми, з другою половинкою. Саме тому потрібно тримати себе в руках і залучати до життя позитивні думки. Це буде складний тиждень, але Близнюки зможуть обійти стороною негаразди, якщо будуть трішки обачнішими.

Рак

У Раків тиждень розпочнеться не з найприємнішої ноти. 22, 23 та 24 листопада можна вважати найскладнішими днями. У ці дні може початися чорна смуга у коханні. На жаль, на початку тижня фінансова сфера втратить стабільність. На щастя, з 25 числа Ракам вдасться перестати бути відстаючими, адже нічні світила почнуть їм активно допомагати.

Лев

Левів цього тижня Всесвіт може почати випробовувати різними способами. Не треба присвячувати весь свій час роботі. Астролог радить Левам повністю присвятити себе любовним справам.

Це ідеальний час для завершення відносин, що зжили себе, або для пошуків нової другої половинки. Робочий процес на якийсь час призупиниться, в чому, знову-таки, будуть винні нічні світила. З 22 по 28 число не варто перевтомлюватись.

Діва

Новий тиждень для Дів розпочнеться з позитивної ноти. На жаль, навіть у найсприятливіші дні Дівам не варто планувати важливих справ. Краще присвятити час відпочинку, розвагам та вирішенню звичних завдань. Цей тиждень зовсім не підходить для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю, дорогих покупок.

Нові справи ризикують початися не так, як хочеться Дівам, тому краще спочатку завершити все почате раніше. .

Терези

Терези мають дуже великі шанси досягти успіху в тому, що вони люблять найбільше на світі. 25 і 26 листопада – найнебезпечніші дні, коли все може піти навперейми. Цей тиждень чудово підійде для подорожей, подорожей ділового та особистого характеру.

Корисними будуть нові знайомства та неформальні зустрічі з колегами, партнерами з бізнесу. Також зірки значною мірою зміцнять фізичну витривалість Терезів.

Скорпіон

Скорпіонам варто уважно стежити за здоров’ям та зміцнювати свою енергетику. Також корисними стануть прогулянки на свіжому повітрі, зміна ситуації. Період з 22 по 28 листопада – ідеальний час для покупок, фінансових вкладень, розширення бізнесу.

Всім одиноким представникам Знаку посміхатиметься великий успіх в амурній сфері, особливо в період з 22 по 24 листопада. Усім, хто вже у стосунках, бажано весь вільний час присвячувати коханій людині. Це має зміцнити союз.

Стрілець

Фінансова сфера для Стрільців стане найважливішою цього тижня. Їм варто займатися бізнесом та роботою, здійснювати дорогі придбання. В принципі, Стрільці в цьому більше фахівці, так що проблем з мотивацією бути не повинно. Усім одиноким представникам Знаку не варто витрачати час на людей, які не відповідають взаємністю на приємні вчинки чи слова. У принципі, можна взагалі перестати займатися амурними справами, повністю віддавши себе роботі.

Козеріг

Цього тижня Козероги зможуть зрозуміти, наскільки їхні принципи є правильними або, навпаки, помилковими. Це чудовий час для духовного просвітлення та розвитку, самоаналізу. Активність у фінансовій та робочій сферах краще трохи призупинити.

Самотнім Козерогам астролог рекомендує поки що перестати знайомитися з новими людьми, або бути обережними, оскільки довіряти можна лише найближчим. Також не варто перекладати свою відповідальність на близьких. Це може спричинити велику сварку.

Водолій

Водолії будуть дуже швидко втомлюватися, особливо у найнесприятливіші дні тижня, коли зірки з планетами будуть у дисонансі: 25 та 26 листопада. Потрібно максимально обережно витрачати свій час, сили та гроші.

Дуже сильно покращиться настрій у тих, хто зможе роздати борги. Також позитивні емоції чекають на всіх, хто багато спілкуватиметься з друзями, родичами, присвячуватиме себе сім’ї та другій половинці.

Риби

У Риб цього тижня можлива поява складних життєвих ситуацій. Будь-які зусилля, докладені до вирішення проблем, не залишаться непоміченими начальством та бізнес-партнерами. Риби, які не лінуватимуться, опиняться на фінансовому Олімпі. На них чекають підвищення та просування кар’єрними сходами.

Поєднувати роботу та кохання буде вкрай непросто, тому на початку тижня доведеться зробити вибір. Риби не раз можуть зустрітися з дилемами в ці сім днів, тому доведеться запастися терпінням.