fbpx

У п’ятницю підмітати – гроші втратити: як віник допоможе “намести” удачу, вигнати хвороби або накликати біду

Віник для наших предків відігравав особливу роль. Вважалося, що за допомогою нього можна “намести” удачу, вигнати хвороби або накликати біду. Дізнайтеся, які прикмети про віник існували у наших предків, як правильно з ним поводитися, щоб привернути удачу і благополуччя в будинок і відвести біду.

Наші предки знали, як за допомогою віника можна “намести” собі трохи везіння. Вони йшли до дому успішної людини, змітали землю біля воріт і викидали у смітник у власному будинку, ніч земля повинна була там “переночувати”.

Якою має бути мітла?

За старих часів вважалося, що під віником живе домовик. Тому його оберігали і тримали в чистоті. Волоть повинна бути пишною і чистої, інакше домовик розсердиться і накоїть бід в будинку.

Віник ставили в кут, ручкою вниз. Це притягувало гроші і захищало будинок від поганої енергії.

Віник підкладали новонародженому під колиску, щоб домовик захищав немовля.

Мітлу потрібно купувати самим. Не варто приносити в будинок чийсь віник, навіть якщо вам його подарували, і тим більше підбирати кимось викинуту мітлу – це погана прикмета.

Місяць в допомогу

Весь негатив потрібно “вимітати” на спадаючий Місяць. Підметіть весь будинок, зберіть пакет зі сміттям, покладіть туди віник і відразу винесіть його. Купувати мітлу потрібно на зростаючий Місяць. Загадуйте при цьому бажання, воно обов’язково здійсниться.

Як правильно підмітати?

Не можна мести в будинку двома віниками, навіть по черзі. Віник повинен бути в будинку один. Інакше можна накликати фінансові біди і розорення.

Не можна замітати, коли хтось із ваших близьких тільки що вирушив у далеку дорогу. Не хапайтеся за віник відразу і після відходу гостей. Вважається, що так можна “замести” їм шлях і залучити невдачі.

Підмітати відразу після відходу можна в тому випадку, якщо людина вам неприємна. Так ви відганяєте її від будинку.

Не давайте замітати нікому чужому у вашому домі. Чужі “віметуть” від вас удачу.

Не можна вимітати сміття за поріг будинку. Якщо ви не хочете “вимести” цінне. Підмітаючи будинку і на вулиці, потрібно сміття збирати на совок кожен раз окремо.

Прибирають в будинку тільки в світлий час доби. Прибирання після заходу сонця накликає бідність і хвороби.

Згідно прикмет, не можна обмітати молодих людей – хлопців і дівчат на виданні, вважається, що так від них “відкидають” наречених і женихів.

Потрібно підмітати дорогу перед нареченими, так ви захистите їх від бід.

Як мітла залучає гроші?

Віник давно вважають символом достатку. Якщо у вас вдома стоїть старезний, облізлий віник, то і чекати фінансового успіху не потрібно. Купіть новий віник і метіте правильно. Старий викиньте подалі від будинку або спаліть – інакше негативна енергія може до вас дістатися.

У понеділок прибирати не можна – “вимете” гроші.

Читайте також: Прикмети на удачу: що потрібно зробити перед виходом з дому

У вівторок підмести – можна гроші знайти. Вважається, що ви знайдете втрачені гроші або хтось віддасть вам старий борг.

У середу прибирання – торгівля піде справно. Середа – ідеальний день для прибирання у бізнесменів. Мітла допоможе залучити удачу в справи.

У четвер прибирають безгрошів’я. Тільки потрібно відкрити всі вікна, щоб енергія бідності “тікала” через них.

У п’ятницю підмітати – гроші втратити.

У суботу віником махати – гроші “зазивати”. Недарма багато влаштовують прибирання в суботу, таким чином вони привертають додаткові гроші в свій будинок.

В неділю підмести – проблем “намести”. Відкладіть прибирання до кращого часу.

Прибираючи в домі, ви повинні це робити з хорошими думками. Інакше ніякий вдалий день і найновіший віник не зможуть допомогти досягти бажаного результату.

Джерело.

You cannot copy content of this page