fbpx

У період з 9 листопада по 28 грудня увага буде спрямована на зміни для кожного знака Зодіаку

Протягом наступних 2 місяців, астрологи рекомендують закріпити колишні успіхи та зберегти те, що вже зроблено. З 9 листопада по 28 грудня планета удачі та можливостей Юпітер рухатиметься у сприятливому положенні. У цей період увага буде спрямована на зміни для кожного знака Зодіаку.

Гороскоп для Овнів: для представників цього знака зміни  проходитимуть у сфері стосунків та зовнішності.

Гороскоп для Тельців: найближчі місяці підходять для повернення до питань минулого.

Гороскоп для Близнюків: для близнюків головним питання, яке треба буде розібрати, це те: хто любить мене – кого люблю я.

Гороскоп для Раків: представники цього знаку працюватимуть у сфері кар’єри, статусу, суспільства. Аналізуйте минулий досвід а також не забувайте про близьких та дім.

Гороскоп для Левів: на представників даного знаку наступні 2 місяці проходитимуть у подорожах, пізнанню та навчанню чомусь новому.

Гороскоп для Дів: для Дів наступні місяці будуть пов`язані з виясненням стосунків з близькими, можливо навіть виникне питання про розподіл бюджетів між вами та партнером.

Гороскоп для Терезів: для Терезів також більшість питань будут будуть торкатись  партнера, шлюбу. Ви будете визначати власну самоцінність у стосунках.

Гороскоп для Скорпіонів: найближчі місяці для Скорпіонів будуть не простими у сфері кар`єри. Можливо ви навіть повернетесь на стару роботу.

Гороскоп для Стрільців: представники цього знаку потрібно буде сконцентруватись на питаннях дітей, хобі та особистої творчості. В життя можуть повернутися люди, яких ви любили раніше.

Гороскоп для Козерогів: можливо ви повернетесь на Батьківщину, зустрінетесь з рідними та близькими. Також актуальними стануть питання особистого розвитку та кар’єри.

Гороскоп для Водоліїв: для Водоліїв даний період буде періодом змін, які привнесуть у ваше життя нові враження та емоції. Також буде вдалий період для поповнення сім`ї.

Гороскоп для Риб: представники цього знака сконцентруються на питаннях особистих фінансів, можливо ви повернетесь до колишніх джерел доходів або старих обов’язків.

You cannot copy content of this page