У першій половині березня помітно збільшать доходи 5 із 12 знаків Зодіаку

Овни

Впертість ще ніколи не була такою корисною, як зараз. Овни сміливо можуть висувати свої ідеї за основні. Бо вони такими є.

Перша половина березня сприятиме покращенню грошових потоків, слід діяти без зволікання.

Можливо, є сенс повернутися до оборудок, що залишилися незавершеними у тому році.

Зараз на них можна переглянути з іншого ракурсу. Як і на партнерів, які раніше відкидалися прагматичними Овнами.

Відновити партнерські стосунки можна дуже вигідно. Головне – не сумніватися у чесності партнера.

Риби

Фінансові проблеми, накопичені за зиму, розчиняться разом із торішнім снігом.

Вдалий час для реалізації своїх ідей цього року може й не бути. А оскільки ідей за зиму теж нагромадилося багато, вони потребують реалізації.

Слід придивитися до всіх потенційних партнерів, прорахувати варіанти та свої сили. Їх знадобиться чимало.

Навчені досвідом Риби повинні відчути, звідки пахне грошима. А там справа за малим. Великі контракти, великі гроші!

Леви

Як би Леви не намагалися бути на плаву цієї зими, Фортуна нещадно доводила їм протилежне. Тут потрібен трохи інший підхід – прийняти все як є та усунутись від поточних проблем.

Цей період суттєво змінить стан речей. Фінансові зміни, які ось-ось настануть, принесуть багато нових можливостей.

Лише є один нюанс. Потрібно трохи змінити коло партнерів. Несумлінність деяких може засмутити чесних Львів. Тому потрібно розглянути кожного окремо. І, можливо, ухвалити рішення завершити деякі угоди.

Терези

Чому Терези так недовірливо ставляться до всього нового? Можна змінити напрямок діяльності, це не так страшно. Навіть у цьому випадку корисно. Енергія, спрямована на порятунок давно завмерлої справи, йде в нікуди.

Терезам варто переглянути своє ставлення до роботи і всього, що пов’язано з прибутком. Можливо, зміни зараз дуже доречні.

Перша березнева половина стане дуже сприятливою для цих починань. Тільки для цього потрібно навчитися приймати нове. Нові партнерські відносини, нові способи ведення справи. Багато нового чекає цієї весни працьовитих Терезів.

Стрільці

Стрільці ніколи не відмовлялися від можливості підзаробити, за що бувають щедро заохочені.

Перша половина березня принесе кардинально нові засоби розширити фінансові можливості. Це буде початком нового етапу. Труднощі будуть завжди, але можливості варто розглянути більш уважно.

Прибутковий проект відчинить багато дверей, які раніше здавались непідйомними, він уже запущений зірками. Стрільцям залишилося розглянути ці можливості та втілити у життя!