fbpx

У перший же день, одна свекруха намовила іншу на «державну зраду». Увечері вони відпустили невісток на дискотеку. Але всього лише один раз. А вранці, поки всі спали, злиняли удвох з готелю на весь день! У них же теж в планах були екскурсії, пляжі і прогулянки

Над цією історією я сміялася дуже довго! Мені здалася вона кумедною і повчальною для тих, хто тільки і чекає як би зіпхнути дітей на бабусь.

І нехай приятелька, яка розповіла про цю ситуацію, трохи образилася, що я не стала на її бік, але я вважаю, що бабульки зробили все правильно!

Загалом, у моєї знайомої влітку видалася відпустка і чоловік запропонував їй поїхати з дітьми на море. Супроводжувати їх він не міг, тому запропонував допомогу своєї мами.

Приятелька швиденько зметикувала, що повісить дітей на бабулю, а сама пуститься в усі тяжкі.

За фантастичного збігу обставин виявилося, що її краща подруга теж мріє про відпустку, але не може виїхати через роботу чоловіка.

Моя знайома запропонували свою схему: «Бери свекруху, їдемо разом! Вони будуть з дітьми, а ми гуляти!».

Ось вони щасливі прилітають на курорт. Відмінний готель, прекрасні номери, всі в захваті.

Наші молоді мами вже потирають ручки, плануючи піти на дискотеку, а завтра на екскурсію, а післязавтра на яхті поїдемо плавати! А діти? Як відомо, з ними є кому сидіти.

Та ось тільки, якщо одна бабуся реально летіла допомагати, то друга була націлена відпочивати!

У перший же день, одна свекруха намовила іншу на «державну зраду». Увечері вони відпустили невісток на дискотеку. Але всього лише один раз. А вранці, поки всі спали, злиняли удвох з готелю на весь день! У них же теж в планах були екскурсії, пляжі і прогулянки.

І ось знайома скаржиться, то попросили посидіти з онуками, а у бубуль то масаж, то спа, то квитки в музей, то вони йдуть в ботанічний сад.

А якщо видавався день, коли вони нікуди не їхали, бабусі просто тікали на інший пляж. Ну не будуть же невістки бігати шукати їх?

У підсумку, дівчата наші всю відпустку просиділи біля басейну, самостійно наглядаючи за своїми дітьми) Відпочинок, на їхню думку, не вдався. Більше втомилися.

Все таки, напевно, якщо вже летіти відпочивати з дітьми, то краще це робити з чоловіком, щоб ділити відповідальність 50/50.

А бабусі люди вільні, тільки їм самим вирішувати: чи хочуть вони на свій відпочинок бути няньками чи ні.

You cannot copy content of this page