fbpx

У пoкiйнoго діда просила допомоги: “Тобі зверху видно краще, знайди мені чоловіка. Такого як ти”

Частіше ходіть на клaдoвище до своїх рідним і плачте над їх мoгилaми. Можливо вони вас почують і нададуть якусь духовну підтримку.

У кожної людини в житті трапляються такі моменти, коли вони не знають, як далі жити, як вибратися із замкненого кола. Час йде, роки йдуть, а проблеми тягнуться, не закінчуються, а тільки збільшуються. Джерело.

Людина в такий момент не знає вже як вчинити і звертатися по допомогу і йде на клaдoвище розповісти про свої проблеми своїм пoкiйним близьким. І вся ця тяганина тут же починає розсіюватися. Все стає на свої місця і не залишається ніякого місця для смутку.

Після розлучення залишилася одна з 3-річним сином. Аліментів не було, були борги.

Рік впроголодь. Втомилася. Поїхала до улюбленого діда на мoгилy пожалітися. Говорю йому, тобі зверху видно краще, знайди мені чоловіка. Такого як ти. Поплакала і поїхала додому.

Читайте також: “ЇЇ на смітнику знайшли. І правильно рідна мати зробила, що викинула її!”: Мій світ тоді перевернувся, я не могла повірити кращій подрузі

На наступний день гуляла з дитиною і зустріла однокласника. Не бачилися років 10. Пішов гуляти з нами, зайшов попити чаю та так і залишився.

На третій день зробив пропозицію! Заміжня вже півроку, нас з моїм сином на руках носить.

Спасибі, дідусю!

You cannot copy content of this page