fbpx

У Раків з 21 Січня збільшаться гроші, а в Терезів, 10 Січня-супердень, Всесвіт дасть нові можливості: гороскоп на тиждень

Астролог склала гороскоп на тиждень:  з 5 по 11 Січня

Рак

Раки – не найбільш енергетично сильний знак зодіаку, тому він потребує постійного “підживлення”, і сьогодні вищі сили його забезпечать ним сповна.

Очікуйте на подарунки, більше проявів кохання, ви можете собі дозволити те, що раніше не могли. Фінанси можуть збільшитися з 21 Січня.

Тиждень дуже непередбачуваний, там з’єднання Урану, планети сюрпризів, несподіваних поворотів, який додає енергії та активності, та кармічний вузол.

Тим більше, що завдяки своїй природній обережності, невірних кроків вони не зробили, оскільки воліють сім разів відміряти і лише потім “різати”, тобто діяти, тому жодних помилок за період, що минув, припуститися не встигли, а отже, друге дихання їм забезпечене

Терези

Терези, які нічого не роблять наскоком, помиляються набагато рідше, ніж представники інших – більш емоційних та необачних – знаків.

10 Січня – супердень, буде легкість, везіння, ви опинитеся у потрібний час у потрібному місці. Може навіть відбутися зустріч вашого життя.

Можна не сумніватися в тому, що Всесвіт оцінить їхні старання та забезпечить свіжою енергією для дій.

Скорпіон

Скорпіони часто вчиняють необдумано, тому можуть помилятися, та цього разу їм пощастило – найімовірніше, підбивши підсумки попередніх дванадцяти місячних днів, вони зрозуміють, що мислили та діяли у правильному напрямку.

Ну, а обсяг енергетичних “потужностей”, який вони отримають тепер, відкриє для них не лише друге, а й третє дихання, що дозволить досягти приголомшливих професійних результатів.

Подумайте, з ким вам потрібно налагодити стосунки.

Тут важливо буде усвідомити необхідність докласти деяких зусиль, але до того ж цілком можна розраховувати і на своєчасну допомогу з найнесподіванішого боку.

You cannot copy content of this page