fbpx

У родині свекрів була традиція брати на роботу обід з собою, а не ходити по кафе. Мені ця традиція дуже сподобалася. Обідати домашнім і ще можна пристойно заощадити. Але через тиждень мені вже хотілося плакати

З Сергієм я познайомилася в таксі, він працює таксистом. Поки він мене віз, розговорилися і дуже сподобалися одне одному.

Так почалася наша любов, яка привела до весілля. Знайомство з батьками Сергія пройшло успішно, я дуже хвилювалася, але мене прийняли добре. Процес підготовки до весілля був запущений.

На нас ніхто не тиснув, свої ідеї не просував, ми зробили все як хотіли. Мої батьки взагалі грошима допомогли і сказали, що це ваше свято, робіть що хочете.

Я в той час була початківцям ріелтором, але сподівалася, що просунемося і буду заробляти більше. Ось відчуваю, що спілкування з людьми це моє.

Ми зробили маленьке свято в дуже близькому колі і на тиждень злітали до Туреччини.

Ми з чоловіком вирішили через рік обзавестися своїм житлом, швидше за все в іпотеку. Купити відразу, ймовірно, не зможемо. Для цього ми напросилися до свекрів на рік у них пожити.

До моїх батьків не варіант, ми з сестрою кімнату в двокімнатній квартирі ділили. А у свекрів трійка, нам виділили кімнату, ще в одній кімнаті жив молодший брат Сергія.

Наш план з Сергієм був такий, рік ударно працюємо, беремо додаткові зміни та підробітки, в неділю вихідний, час проводимо разом.

На всьому економимо і через рік з’їжджаємо, тоді і про дитину подумаємо. Ми були в захваті від свого плану, тим більше була молодість і енергія.

У родині свекрів була традиція брати на роботу обід з собою, а не ходити по кафе. Мені ця традиція дуже сподобалася. Обідати домашнім і ще можна пристойно заощадити.

Завтра перший робочий день в нашій молодій сім’ї, ми ввечері зі свекрухою зустрічаємося на кухні, щоб всім приготувати обід.

І ми будемо готувати млинці з двома начинками, м’ясною та солодкою! Я в захваті. Моя мама не любитель стояти біля сковороди, тому я люблю млинці.

Вранці всі члени сім’ї отримали термос з чаєм і контейнери з млинцями. На вечерю завжди готується гарячий суп.

А на наступний день ми готуємо знову млинці, тільки з іншою начинкою. І ніхто з чоловіків не заперечує. Всі їх люблять і готові їсти їх щодня. Дуже зручна страва, і хліб, і м’ясо, і виделку не треба, і ситно, і смачно.

Я теж спочатку так думала, а потім я наїлася. І вже хочу що-небудь інше. Я потихеньку стала просувати ідею, а не погано було б приготувати гамбургер або пиріжки, або міні піци або хотдоги. Мене ніхто не підтримав, навіть мій чоловік.

А я не можу серйозно заперечити, самі жити до свекрів напросилися. Яка втомлена я б не прийшла і як пізно, я мию руки і йду готувати на завтра млинці. Благо, що кожен день начинки різні.

Я їх смажила кожен день, крім вихідних та свят. І всі їх їли і ніхто не сказав, що набридло. До сих пір дивуюся звичкам харчування цієї сім’ї.

Але коли ми переїхали, я дуже довго не готувала млинці, та й зараз це буває вкрай рідко, наїлася на все життя

You cannot copy content of this page