fbpx

У Риб відвернеться удача з 20 грудня, а Терезам відкриються нові двері з 25 грудня-передбачення для всіх

Овни

Важливі справи можна – і потрібно – закінчувати, але краще не починати. Не ухвалюйте спонтанних рішень, які будуть пов’язані з фінансовими питаннями, розподілом коштів.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп для Тельців

Розпочинати реалізацію важливих справ у ці дні ще зарано. Обставини можуть складатися проти вас, у результаті всі ваші плани та цілі зазнають змін.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп для Близнят

Не захоплюйтеся вирішенням чужих проблем. Ви будете схильні до різкої зміни настрою, будете зайве сприйнятливі до інформації.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп для Раків

Складні професійні завдання в цей час краще не вирішувати – на них не вистачить ні сил, ні – бажання. Можна успішно і вправно впоратися зі щоденними справами, підвищуючи рівень комфорту у своєму житті.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп  для Левів

Не ігноруйте інформацію, яка надходитиме до вас цими днями. Потрібно дуже намагатися і знайти точку рівноваги між внутрішнім та зовнішнім, між сім’єю та соціальною життєвою сферою.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп  для Дів

Офіційно оформлювати свої стосунки з близькою людиною можна лише в тому разі, якщо ви на всі сто відсотків впевнені у своїх та її почуттях.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп для Терезів

Брехати близьким людям не варто і в будь-який інший час, але в ці дні – особливо. У вас відкриються нові двері уже з 25 грудня.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп  для Скорпіоні

Будь-яке добро – втім, як і зло, – зроблене в цей час, повертається до свого “автора” в багаторазовому розмірі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп  для Стрільців

Скоротіть спілкування з людьми, які й самі нічого не роблять, і вам не дають: якщо не можете рішуче віддалити їх від себе.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп  для Козорогів

Можливо, ви відчуваєте, що у професійному плані зайшли в глухий кут. Бажано зайнятися побутовими та господарськими клопотами – їхній результат виявиться на рідкість вдалим.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп  для Водоліїв

Уважно слухайте те, що вам кажуть люди з вашого оточення, а ще краще – стежте за мімікою та виразом їхнього обличчя.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп  для Риб

Потрібно зробити вибір, зважити всі “за” та “проти”, знайти компроміс або дійти консенсусу. Відвернеться удача з 20 грудня до січня.

You cannot copy content of this page