fbpx

У середу не починайте нових справ і будьте обережні: гороскоп на 12 червня

Овен

Сьогодні Овнам не варто виступати в ролі посередників і переговірників: результат може бути протилежним. У спірній ситуації краще довірити управління подіями третій авторитетній стороні. Після завершення необхідних справ бажано взяти тайм-аут. Зірки не радять братися за цю добу до нових справ, особливо спільних, а також укладати нові договори, пов’язані з бізнесом, транспортом і житлом.

Телець

Тельцям не варто боятися наслідків вчорашнього дня. Якщо вони виявляться гнітючими, негатив буде чимось компенсований. Максимум, на що сьогодні варто розраховувати, збереження балансу. Успіх буде швидше результатом удачі, ніж плодом планомірних зусиль. Краще з обережністю надавати послуги і йти на поступки. Небажано шукати роботу, приступати до складних процедур, вибирати породистих тварин.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам вдасться пом’якшити гостроту проблеми. Більшість Близнюків збереже власну душевну рівновагу і утримає баланс в значущих для себе відносинах. День накладає обмеження, з якими вам краще заздалегідь мудро змиритися, тоді ви не будете чекати неможливого і непогано проведете час. Не варто недооцінювати важливість подій в особистому житті, творчості або у зв’язку з дітьми.

Рак

Сьогодні Ракам вдасться стабілізувати ситуацію в будинку, сім’ї, бізнесі або стосунках, але до повної впевненості і спокою може залишатися далеко. Це день, коли краще розраховувати на дипломатію і неофіційну підтримку. Позитивну роль може зіграти присутність сторонньої особи, випадкового знайомого. Можливо, вам протягне руку допомоги впливова людина, якій ви залишитеся зобов’язані.

Лев

В цей день Левам знадобляться дипломатичні здібності та талант подобатися. У складний момент допоможе той, хто таємно відчуває до вас симпатію. Також, можна розраховувати на підтримку партнера по шлюбу чи іншої людини, з якою ви пов’язані взаємними зобов’язаннями. Найбільш важким виявиться завдання домогтися гармонії або поступок у питаннях, пов’язаних з офіційними документами, правами і послугами.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам залагоджувати суперечки офіційним шляхом, особливо, якщо мова зайшла про права та обов’язки, договор, компенсацію. Зворотною стороною обмежень стане ясність. Не варто намагатися вирішити проблему за допомогою чарівності. Не рекомендується щось приховувати або виправдовуватися. Спроба обійтися без формальностей обіцяє лише уявний успіх, за яким може послідувати ланцюжок непорозумінь.

Терези

Сьогодні Терезам важливо бачити межу можливого і не намагатися обійти об’єктивні неминучі обмеження. Переставши битися в замкнені двері, ви зможете ефективніше використовувати відкриті шляхи. Небажано вирішувати питання, пов’язані з житлом і професією, а також намагатися зламати лід в явно напружених відносинах. Не обов’язково бути вдома: можливо, сторонні люди зрозуміють вас краще, ніж формально близькі.

Скорпіон

Сьогодні головною умовою успіху для Скорпіонів є дотримання офіційних норм і негласних правил. Наприклад, вимог хорошого тону, прав і обов’язків згідно з укладеним договором. Опинившись подалі від знайомих місць, доведеться підлаштуватися під діючі на чужій території стандарти: національні традиції, смаки і плани господарів. Не найкращий момент для прояву індивідуальної ініціативи.

Стрілець

Сьогодні Стрільці потребують контакту з партнером або друзями, спілкуванні без формальностей і церемоній. Зірки підказують, що є всі передумови для гармонії, але радять врахувати і загальну непросту атмосферу. Вам будуть ради, якщо ви не маєте відношення до поточних негараздів, чисті перед партнером або групою, вірні договору. Якщо у вас побачать джерело проблем, можливі обмеження, відмови, ігнор.

Козеріг

Сьогодні головна зброя Козерогів — самовладання. Це не кращий час для спілкування з вороже налаштованими людьми, незадоволеними партнерами і клієнтами, з конкурентами і офіційними інстанціями. Краще не сперечатися з батьками. У разі розбіжностей, не варто загострювати конфлікт. Щоб уникнути нагнітання деструктивних емоцій, зірки радять відволікатися на сторонні заняття або на побічний контакт.

Читайте також: Вчені назвали найважчий рік подружнього життя, коли разпадаються навіть найміцніші шлюби

Водолій

Сьогодні успіхи Водоліїв залежать від уміння оцінити плюси і мінуси ситуації. Щоб не створювати напруги при взаємодії з людьми, зірки радять обходити «гострі кути», поважати правила і традиції, не порушувати закон і договір, уникати спілкування в офіційному тоні. При дотриманні цієї умови, стане приємним дружнє і романтичне спілкування, порадують контакти з однодумцями, іноземцями.

Риби

Сьогодні зірки не радять Рибам проявляти безпечність, довірливість і активність. Не варто вірити фасаду подій. Обмеження і неприємні сигнали будуть доброчинними, так як вбережуть вас від помилки, а принадні пригоди загрожують закінчитися не так вдало, як вам було обіцяно. Починання можуть виявитися незаконними, а партнерство нечесним. Якщо є вибір, краще віддати перевагу обережності замість ризику.

You cannot copy content of this page