У серпні буде два Молодих Місяці. Це унікальний час, коли ви зможете отримати усе, що забажаєте і навіть змінити життя

Перше Молодик в серпні 2019 року відбувся на самому початку місяця. Тому з першого числа багато хто міг відчути енергетичні імпульси, бажання щось змінити, перевернути сторінку життя і почати нову главу.

І навіть якщо щось в планах пішло не так, не варто засмучуватися: можливо, Всесвіт вказує, що від якихось ідей краще відмовитися, або що для досягнення мети були обрані невідповідні засоби. Зарядити справу на успіх можна на другий Новий Місяць – 30 серпня. Джерело

Другий Новий Місяць: що можна робити

У цей час добре проводити підготовку до майбутніх великих проектів. Місяць в Діві, це грунтовний і практичний Знак Зодіаку, але не позбавлений таємниці мрійливості і віри в себе. У цей день можна відновити мости, що звалилися між близькими помилково, залишити в минулому старі проблеми і комплекси.

Також фахівці з енергетики і езотерики радять на Новий Місяць проводити ритуали, спрямовані на набуття удачі, багатства або любові. Це місячна доба, створена для того, щоб набратися сил, глибоко вдихнути і зробити перший крок на дуже щасливому старті.

На Новий Місяць корисно надавати підтримку і допомогу, як близьким, так і випадковим перехожим. В такий день краще не проходити повз тих, хто потребує участі, а підтримувати їх.

Але тільки не варто робити пожepтвування для галочки при першій нагоді: куди приємніше і позитивніше для енергетики буде допомогти комусь посильно, словом чи ділом, проявити небайдужість, не роблячи з себе жepтви. І тоді Всесвіт відшкодує з надлишком віддане вами, будь то дружні корисні поради або грошові суми.

Другий Молодик серпня – це, безумовно, вдалий день для багатьох фінансових і кар’єрних турбот: подальше посилення впливу Діви сприяє цьому як ніколи. Можна почати накопичення, повертати борги, просити про підвищення, підводити підсумки плідного місяця і сезону напередодні початку осені.

Також Новий Місяць на цей раз підходить для багатьох робіт в саду: Діва – це земний Знак Зодіаку, так що турботи, пов’язані з землею, будуть вдалими. Можна не тільки попрацювати на присадибній ділянці або в квітниках, а й позалицятися за кімнатними рослинами.

Діва – не статичний Знак, при всій своїй любові до порядку і стабільності вона прагне до розвитку. Тому сприятливими справами на 30 серпня будуть навчання, творчість і саморозвиток.

Спектр вдалих справ в цьому сенсі вкрай широкий. Можна проходити корпоративний тренінг в п’ятницю, готуватися до нового навчального семестру, закуповувати шкільне приладдя для дітей, малювати картини або писати вірші, читати художні книги або інструкції по роботі, дивитися фільми – мотивуючі та надихаючі або документальні.

Що не можна робити на Молодик 30 серпня

Список невдалих справ на цей Новий Місяць буде не таким вже й великим. У цей день шкідливо проявляти нездоровий егоїзм, відмовляти в допомозі там, де не складе великих складнощів піти назустріч. Але не можна впадати і в протилежну крайність, повністю забуваючи про власні інтереси: потрібно почати кроки до успіху у власному житті, так як ніхто не може зробити їх за людини.

Читайте також: Знаки Зодіаку, які у вересні зустрінуть справжнє кохання

30 серпня не рекомендується проводити в депресивних думках і похмурому настрої. Навіть якщо П’ятниця, що називається, «не найліпшим чином», можна відновитися ввечері: присвятити годину процедурам з догляду, запланувати на вечір перегляд улюбленого фільму, почитати мотивуючу книгу, яка допоможе прийти в себе. Переливати негатив з пустого в порожнє, розповідаючи про свої образи близьким і друзям, – точно не стратегія переможця.

Також фахівці радять на цей день відмовитися від шкідливих звичок. Так як всі справи отримують в Молодик імпульс до дії, можна зміцнити залежність від тютюну або схильність до переїдання, якщо розслаблятися таким чином в п’ятничний вечір.