fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, які у вересні зустрінуть справжнє кохання

У першій половині вересня Венера буде йти по знаку Діви, і у Дів є найбільший шанс зустріти любов. Представники цього знака будуть чарівні. Навіть їх схильність критикувати виглядатиме мило, а властивий знаку педантизм дозволить їм карколомно виглядати в дрібницях.

Багато часу вони будуть приділяти зовнішності. Звичайно, у своїй манері — правильно харчуватися, робити доглядові процедури, лікувати шкіру, волосся і нігті. Для гарного настрою їм буде потрібно чути компліменти — само собою, тонкі і інтелектуальні. Джерело

1 вересня — трин Сатурна до Венери дозволить Дівам правильно обрати свій стиль, зробить їх смаки більш відточеними і певними, хоча й дещо консервативними.

2 вересня — квадрат Юпітера до Венери. Дівам потрібно бути скромнішими в поведінці і дарувати свої симпатії вибірково.

4 вересня — опозиція Нептуна до Венери змусить Дів заперечувати будь-яку романтику і дивитися на особисті стосунки дуже прагматично.

7 вересня — трин Плутона до Венери посилить приcтрacність і секcyaльну енергетику Дів.

12-14 вересня — з’єднання Меркурія з Венерою потягне Дів фліртувати і знайомитися.
Водночас Венера буде в символічному 7 будинку (будинку партнерства) для Риб.

Самовідчуття Риб не зміниться, зате навколишні стануть ставитися до них з більшою симпатією. У вже існуючих відносинах стане більше тепла і гармонії. Самотні Риби не залишаться без уваги протилежної статі.

1 вересня — трин Сатурна до Венери буде протегувати початку тривалих серйозних відносин і зміцнення вже існуючого зв’язку.

2 вересня — квадрат Юпітера до Венери радить Рибам не вірити всім обіцянкам партнера або шанувальників.

4 вересня — опозиція Нептуна до Венери попереджає, що ілюзії і самообман завадять Рибам побачити любов там, де вона точно є.

7 вересня — в життя самотніх Риб імперативно увійдуть нові відносини, а у вже існуючих відносинах буде багато пристрасті.

12-14 вересня — дні флірту, знайомств, романтичне листування і розмов про кохання.

У другій половині вересня Венера буде в знаку Терезів. Естафета самого везучого в любові знака перейде від Дів і Риб до Терезів і Овнів.

Терези стануть найбільш привабливим, сeкcyaльним і харизматичним знаком Зодіаку. Перед їх чарівністю ніхто не встоїть. Оскільки найбільше їм буде хотітися уваги, компліментів і любові, і вони будуть спеціально прагнути усім сподобатися, то у них немає шансів залишитися самотніми.

15 вересня — з’єднання Меркурія з Венерою зробить Терезів особливо кокетливими і схильними до романтичних розмов.

25 вересня — квадрат Сатурна до Венери нагадує Терезам, що демонструвати симпатії і фліртувати доречно не в кожній ситуації.

28-29 вересня — секстіль Юпітера до Венери посилить красу Терезів і допоможе їм подати себе із самої вигідної сторони.

Овни будуть користуватися великим успіхом у протилежної статі. Оточуючі будуть поводитися з ними мило й привітно, у відповідних ситуаціях — фліртувати. Стане більше гармонії у вже існуючих відносинах (завдяки зусиллям партнера). В життя самотніх Овнів з’явиться хтось, хто в них зацікавлений.

Читайте також: Є Знаки Зодіаку, яким не щастить у коханні, а все тому, що вони власноруч знищують своє щастя. Ось вони

15 вересня — з’єднання Меркурія з Венерою віщує, що хтось буде визнаватися Овнам в любові.

25 вересня — квадрат Сатурна до Венери створить перешкоди для особистого життя. В цей день потрібно берегти стосунки.

28-29 вересня — секстіль Юпітера до Венери обіцяє прекрасні дні, наповнені любов’ю і світлими перспективами. Добре вдадуться як короткострокові справи — наприклад, побачення, так і довготривалі — знайомство з майбутнім супутником життя, розвиток відносин.

You cannot copy content of this page