fbpx
Гороскоп

У Січні багато поїздок безпечальних та у “білому списку Всесвіту”: що очікувати знакам в новому 2023 році

Овен

Вам важливо не сидіти дома, бути максимально активними. Рухайтеся, відвідуйте місця, де може знадобитись ваша допомога. Але наприкінці місяця вас може спіткати фінансові труднощі. Будь-яка дрібниця дратуватиме. Важливо стримувати свої емоції, щоби не зруйнувати те, що маєте. Не поспішайте робити висновки, в наступному місяці все налагодиться і стане на свої місця.

Телець

Вам доведеться багато і старанно працювати, причому в режимі багатозадачності. Постарайтеся знаходити час для себе, висипатись, а також намагайтеся розслаблятися у вихідні та святкові дні. Початок місяця буде дуже насиченим, а кінець місяця обіцяє нові знайомства. Якщо вас щось не влаштовує або ви хотіли б розвитку, це цілком можливо, але будьте готові, що якщо партнер іншої думки, можливо, свою думку доведеться змінити.

Близнюки

Близнюки настільки будуть активні, здаватиметься враження, що вони одночасно знаходяться в декількох місцях, причому все встигатимуть. Перший місяць року буде сприятливим як для ділової активності, так для романтичних стосунків, і подорожей. А також наприкінці місяця може стати питання вашої сфери діяльності. Якщо ви шукаєте роботу, то ви її обов’язково знайдете.

Рак

Початок місяця ви змушені будете приділити більшість свого часу квартирі чи будинку, де проживаєте, хоча Вам це і не подобається. У когось буде робота вдома, а хтось із Раків займеться вирішенням інших, але теж важливих питань для сім’ї. Якщо ви збираєтеся придбати щось необхідне для вашого сьогодення, то постарайтеся це зробити на початку місяця, бо потім можливо вже і не буде такої можливості.

Лев

Для Лева формується чудова ділова обстановка прямо з початку місяця. Так що сформуйте список заходів, де ви могли б блиснути, презентувати свою персону і свій проект, і вперед, Всесвіт вас підтримає. Головне, не зволікати до кінця місяця, тому що останні дні місяця будуть не дуже комфортним. Від ваших партнерів можуть виникати фінансові претензії на рівному місці. Постарайтеся діяти як справжнісінький цар звірів: не піддавайтеся емоціям і не включайтеся в розборки. Все обійдеться, а вам головне зберегти свою репутацію.

Діва

Місяць досить метушливий, особливо для шановної Діви. Ви можете вирішити свої кар’єрні питання та отримати хороший фінансовий прибуток. Тому основна порада для Діви — створити план і рухатися по ньому, ігноруючи будь-які спроби вибити вас з колії. Люди можуть здаватися надто поверховими та перспективними. Постарайтеся спокійно займатися своїми щоденними справами, а всякі дрібні неприємності сприймати як невеликі завдання на вирішення.

Терези

Ви випромінюєте особливий шарм і тяжіння – побалуйте себе новою сукнею, сумочкою або займіться своєю зовнішністю. Ваша чарівність нікого не залишить байдужим, тому ви можете сміливо вирушати на будь-які переговори та побачення, успіх буде гарантований. Кінець місяця піднесе нові можливості для заробітку, але тут головне не упустити ці варіанти. Не виключено, що доведеться ризикувати, хоч ви цього не любите. Порада – заручитися підтримкою близьких людей.

Скорпіон

Все те, що буде ініційовано в січні, прослужить вам багато років, чи це стосунки, великі придбання або початок бізнесу. Ну а якщо ви посваритеся з кимось, варто бути готовими, що ця сварка дасть таку тріщину, яка зрештою призведе до розриву. Контролюйте свої емоції та будьте уважнішими до партнерів. І саме у ваших силах відродити якийсь проект буквально з попелу чи навпаки відпустити, щоб розпочати нову справу.

Стрілець

Для вас місяць загалом сприятливий і дасть багато захоплюючих можливостей, але ваші опоненти та заздрісники не дріматимуть, будьте напоготові. Використовуйте своє природне вміння перехоплювати ініціативу та встигати там, де інші лише «розгойдуються». Не чекайте, поки за вами підуть, дійте самостійно і будьте готові, що не всі ваші ініціативи будуть підтримуватись.

Козеріг

Січень дасть хороші результати вашої роботи за минулий рік. Зараз ви отримуєте плоди своєї праці у вигляді добрих доходів чи нагороди. Якщо ви шукаєте роботу, то постарайтеся описати свій досвід з найкращого боку, і хороша посада вам забезпечена. Справа в тому, що настає період, коли вам не варто замикатися в собі, а дуже важливо розширювати коло друзів. У великих спільнотах на вас чекає великий успіх.

Водолій

Для вас місяць дуже сприятливий. Всі ідеї будуть підхоплені Всесвітом і направлені прямо за призначенням успіху. Головне, щоб ці ідеї з’явилися, а вони буквально витатимуть у повітрі. А якщо у вас були невирішені  питання, то і вони можуть сприятливо завершитися завдяки вашій обізнаності та корисним контактам. Кінець місяця порушить питання самоідентифікації у професії та дасть шанс почати рухатися у новому напрямку. Що для вас вкрай важливо на даному етапі.

Риби

Вас успіхи очікують у темі спільних фінансів, тобто більший дохід принесе не робота з окладом і соціальним пакетом, а спільний бізнес, або ваш партнер порадує вас подарунками або підтримає грошима. Все ж таки місяць метушливий, чекає багато поїздок, багато спілкування, а ви від цього можете швидко втомлюватися. Слідкуйте за своїм графіком і більше відпочивайте. Кінець місяця дасть вам багато творчої енергії та масу романтичних почуттів.

You cannot copy content of this page