fbpx
Гороскоп

У січні потрібно слідкувати за фінансами, а у червні можна отримати неочікувані прибутки: детальний помісячний гороскоп на перше півріччя 2022 року

Січень

У січні 2022 року основний вплив на наше життя вплине на ретроградність двох особистих планет – Меркурія та Венери. Венера перебуватиме у зворотному русі з кінця грудня і до 29 січня. Меркурій почне ретроградний рух 14 січня і повернеться до прямого ходу лише 4 лютого.

Так як перша половина місяця традиційно пройде у святковому настрої, то після повернення до робочого процесу зірки не рекомендують одразу ж братися за нові проекти.

Венера буває ретроградною приблизно раз на півтора року і перебуває у цій фазі руху близько 40 днів. Під час зворотного руху Венери всі підвладні їй справи переходять в інший вимір. Стає важче стежити за своїми емоціями: настрій у цей час нестійкий, періодично навалюється туга чи нудьга, хочеться щось змінити у своєму житті. У цей час те, що було приховано за зовнішньої люб’язністю Венери: ревнощі, недовіра, підозри, незадоволеність відносинами – усе це зазвичай виривається назовні. Все наносне зникає, проявляється внутрішня суть, людина починає усвідомлювати, що якісь стосунки її не влаштовують, щось необхідно міняти. Відбувається переоцінка цінностей, речей, людей, стосунків.

Також у січні 2022 року треба обережно ставитися до всього, що пов’язано з грошима та бізнесом, які стосуються специфіки Венери. Не можна позичати гроші, оскільки повернення їх буде утруднене через обставини, які не можна передбачити.

Лютий

З початку лютого 2022 року не найсприятливіша картина першого місяця року радикально зміниться.

По-перше, 1 лютого нарешті розпочнеться рік Чорного Водяного Тигра, а по-друге особисті планети, які заважали нам увесь січень, повернуться до свого прямого руху. Нагадаю, що ретроградність Венери закінчується 29 січня, а ретроградність Меркурія – 4 лютого.

У перші дні лютого Сатурн з’єднається із Сонцем, і з’явиться шанс на благополучне вирішення багатьох завдань. Це вдалий час для починань у будівельному бізнесі. Можуть бути прийняті програми з реконструкції ветхого фонду, спорудження нових будівель, у тому числі соціального житла.

8 числа войовничий Марс у Козерозі та непередбачуваний Уран, який неквапливо рухається за «грошовим» знаком Тельця, утворюють не дуже сприятливий аспект, який може стати причиною проблем у банківській сфері. Але якщо й станеться криза, вихід буде знайдено швидко, і пересічні громадяни не постраждають. У такий час не можна діяти імпульсивно та виявляти агресію: це призведе до втрат ресурсів. Йдеться не лише про фінанси, але також про силу та здоров’я.

18 лютого у небесній канцелярії утворюється сприятливий аспект революційного Урану та планети великого щастя Юпітера. У цей день можна купити лотерейний квиток – якщо ваша карма чиста, то таке поєднання планет значно збільшує шанс щось виграти.

Що стосується особистих стосунків, Лютий 2022 стане для багатьох дійсно місяцем кохання. Особисте життя перебуватиме на першому плані практично весь місяць і виною тому стане один із найсприятливіших любовних аспектів – поєднання Марса та Венери. Більшу частину лютого планети, що символізують чоловічий і жіночий початок, будуть поруч один з одним. Точне з’єднання Марса і Венери відбудеться 16 лютого, але і всі дні, що стоять поряд, відмінно підходять для укладення шлюбу, початку нових відносин і взагалі будь-яких справ, пов’язаних з особистим життям.

Сімейним парам у лютому сприятливо вирушити в романтичну подорож, вона допоможе заново розпалити вогонь кохання, навіть якщо ви одружені вже не один десяток років. Якщо ж вирушити в подорож можливості немає, то просто більше приділяйте уваги одне одному і частіше радуйте свою половинку подарунками.

Березень

Після романтичного лютого початок весни змусить нас знову зіштовхнутися із суворими життєвими реаліями. Марс, продовжуючи свій рух уперед на початку березня, з’єднається з найповільнішою планетою небосхилу Плутоном.

Ось що говорить про поєднання Марса і Плутона астрологія: цей аспект може як спричинити, так і допомогти подолати неприємні події. Можливі махінації, особливо з чужими грошима та спільним капіталом. Слід уникати великого скупчення людей. Часто виникає потреба робити великі зусилля, щоб вижити у політиці чи підприємництві. Ви не маєте влади над обставинами.

Оливи у вогонь піділлє ще й Венера, яка буде поруч із несприятливим аспектом. Тож на початку березня уникайте вирішувати важливі справи чи розпочинати нові. Це складний час для фінансової галузі. Імовірні великі збитки, втрати, крадіжки. Але, як то кажуть, попереджений – значить озброєний. Слідкуйте за гаманцем, остерігайтеся шахраїв і плануйте свої справи так, щоб на цей час не були важливі угоди.

Наприкінці березня Марс складе несприятливу конфігурацію з Ураном. Імовірні спірні ситуації на всіх рівнях. Ймовірно загострення соціальних конфліктів.

Квітень

На початку місяця Марс потрапить під вплив серйозного, але справедливого Сатурна, який здатний приборкати характер вогненної планети. Усі суперечливі питання будуть залагоджені, хоча заради загального спокою комусь доведеться пожертвувати особистим комфортом. Розраховуйте тільки на себе і намагайтеся не тиснути на жалість, як би вам не було важко. Шанси досягти успіху в цей час будуть вищими у тих, хто виявить витримку, рішучість і самовладання.

15 квітня Чорний Місяць перейде на знак Раку. У цей час можуть виникнути проблеми з нерухомістю, а на рівні держав можуть бути припинені житлові та земельні реформи, але це є тимчасові складнощі. Під час перебування Ліліт у Раку можуть нагадати про себе борги перед батьками, дітьми, старшими родичами. Маються на увазі борги не так фінансові, як кармічні і життя створить такі обставини, які допоможуть з цими боргами розрахуватися.

Наприкінці квітня Нептуном та Юпітер утворюють аспект до Меркурія, який ідеално підходить для поїздок на море. Так що якщо навесні ви надумаєте позасмагати в теплих країнах, почати поїздку найкраще саме в цей час напередодні травневих свят. Крім того, з’єднання Юпітера та Нептуна це чудовий час для творчості. Очікується сплеск інтересу до кіноіндустрії, музики, а також повернення до духовних ідеалів.

В останній день квітня відбудеться перше сонячне затемнення 2022 року. Воно порушить питання, пов’язані з особистими фінансами, цінностями, власністю, фізичними та матеріальними ресурсами, особистим майном, почуттям власної гідності, прагненням до безпеки та захищеності, опором змін, комфортом. Це затемнення пов’язане з новими засадами щодо всіх цих питань.

Травень

На початку травня Уран з’єднається із Сонцем недалеко від висхідного вузла у знаку Тельця. Таке становище планет дає надію на перезапуск економіки у світовому масштабі. Є велика ймовірність, що приблизно в ці дати буде знайдено вихід із фінансової кризи і економіка запрацює вже на нових принципах, які в майбутньому зможуть привести світ до благополуччя та процвітання. Найімовірніше йтиметься про зміну економіки споживання, на індустріальну економіку 4 покоління, коли він будь-який продукт вироблятиметься на замовлення конкретного клієнта. У цьому випадку світові ресурси використовуватимуться раціональніше.

У середині травня Сонце становитиме квадрат до Сатурна. у конфлікті із Сатурном. Квадратура відноситься до напружених аспектів, і оскільки в ній бере участь зле світило Сатурн, наявність цього аспекту на небі означає досить складний період труднощів і випробувань. Причому неприємності цього періоду носитимуть кармічний характер. І відпускати складні ситуації у вільне плавання не можна: важливо усвідомити свої помилки, винести уроки і надалі не допускати подібного.

З 10 травня по 3 червня 2022 року триває черговий період ретроградного Меркурія, під час якого відбудеться досить складне місячне затемнення та ще й Марс з’єднається з Нептуном. Тож краще всього зробити паузу у всіх важливих справах на цей період.

Якщо детальніше, то 16 травня відбудеться повне місячне затемнення зі знаку Скорпіона. Позначте цей день у календарі та заздалегідь не плануйте на нього нічого важливого. А відразу після травневого затемнення Місяця Марс поєднається з Нептуном. Це відбудеться 18 травня, а вплив аспекту відчуватиметься ще кілька днів. У цей час зростає ризик невірних рішень та самообману.

Червень

У першій половині червня Меркурій, Венера та Уран перебувають у Тельці, самому грошовому знаку Зодіаку. Це сприятливий час для того, щоб вирішувати будь-які грошові проблеми. Найбільш завзятим і наполегливим вдасться суттєво покращити своє матеріальне становище. Якщо у вас немає роботи, особливо активно шукайте її у вказаний період. Причому не соромтеся звертатися за допомогою до друзів та родичів, найімовірніше, що хтось із близького оточення допоможе вам працевлаштуватися.

5 червня Сатурн розвертається назад і починає ретроградний рух. Є велика можливість ослаблення карантинних заходів і будь-яких обмежень. Багато хто говорить, що в періоди ретро Сатурна, які тривають щороку приблизно по 4 з половиною місяці, навіть дихається легше та вільніше.

12 червня Уран та Венера сформують сприятливий аспект: у цей день можна розраховувати на раптовий прибуток, тож відзначте в календарі ще й цей день, щоб не забути купити лотерейний квиток. Наприкінці місяця Сонце у напружених стосунках із Юпітером: можуть буксувати соціальні програми. Партнерство з іноземними компаніями навряд чи буде успішним.

В останні дні червня Нептун розвертається назад і пробуде в ретроградному русі до початку грудня.

You cannot copy content of this page