fbpx

У свої 40 років Квітослава заміж не поспішала. Мама щодня молилася Богу щоб послав донці чоловіка. Та ситуація ніяк не змінювалась, тож мама вирішила взяти все в свої руки

Валентина, мати моєї подруги Квітослави почала втрачати надію мати онуків. Так у житті в неї склалося, що мала тільки одну доньку. Хоча завжди мріяла мати велику сім’ю. Тому жінка сподівалася, що доньці пощастить в житті більше. А сама Валентина буде мати багато внуків.

Та Квітослава не поспішала заміж, їй вже майже було 40 років. Вона матері, як і мені говорила, що ні про якого чоловіка навіть чути не хоче. Квітослава вивчилась на перукаря і працювала в місті. Додому приїжджала кожні вихідні, так як хотіла матері допомогти.

А мати навпаки, просила дівчину, щоб та залишилась і з подругами хоч кудись пішла в місто прогулятися.

Проте Квітослава говорила матері, що вона для неї важливіша, чим подруги і все інше. А Валентина їй відповідала:” Для мене найкращим подарунком від тебе буде, коли ти одружишся та подаруєш мені внучат”.

Жінка щодня молилася Богу щоб послав доці гарну долю. Та ситуація ніяк не змінювалась, то жінка вирішила взяти все в свої руки. Вона сама від імені доньки, розмістила оголошення в місцевій газеті, в рубриці “знайомства”. Сергія пішла зустрічати до автобуса сама.

Жінка переживала, щоб і справді не виявився негарним, адже хлопець сказав що має певну особливість на обличчі. Коли вже майже всі вийшли з автобуса жінка подумала, що їй попався якийсь аферист.

Але тут вийшов високий чорнявий юнак, жінка на нього не подумала адже він був красивий на вроду. Але в руках у незнайомця Валентина все-таки угледіла ту газету, в якій розмістила оголошення. Коли вона підійшла до хлопця, і спитала як його звати, той відповів Сергій. Тоді жінка зрозуміла що це він, вона йому все і розповіла.

Про свого чоловіка та батька Квітослави, який їх покинув, тому і донька немає довіри до чоловіків. А Сергія Валентина спитала, чому він вигадав про свою особливість з обличчям.

Той відповів що залишився сам і має двох дорослих синів. Валентина та Сергій зрозуміли одне одного. По дорозі вони думали, як все правильно розповісти Квітославі.

Та придумувати нічого і не треба було, було одразу видно, що обоє одне одному сподобалися. Про свою історію знайомства вони часто згадують.

Квітослава подарувала матері двох внучок, а крім того приїжджали також і сини з сім’ями Сергія разом з своїми дітьми.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page