«У тебе дитяча симпатія, я ж закохався, жити не можу»: Кращий друг попросив поступитися йому дівчиною, та доля їх знову звела

Ми поверталися з іншого кінця міста і намагалися обігнати сніг, що насував з Умані. Водій, кругловидий чоловік в флісовому костюмі, вибачався за крихти печива на килимках. Мені було все одно. Спершу поговорили про зимову рибалку і про спеціальні намети з обігрівачами і розкладачками. Потім про його батька. Під кінець дороги – про кохання.

З Ланою Олександр познайомилися після прийняття присяги. На хвилинку забіг в санчастину, і симпатія розлилася по тілу якимось магічним еліксиром. Дівчина працювала лікарем, і він став вигадувати причини для зустрічей. То уявний головний біль, то фантомний кашель, то слабкість в очах. А потім кращий друг викликав на відверту розмову. Чесно зізнався у своїх почуттях і попросив дівчину поступитися: «У тебе дитяча симпатія, я ж закохався, жити не можу». Саша подумав, зробив крок назад, і у тих все закрутилося всерйоз.

Після армії друзі роз’їхалися і втратили зв’язок. Лана з чоловіком влаштувалися в Польщі і почали прибутковий бізнес. Олександр повернувся в рідне місто, одружився, і незабаром народився син. Коли малюкові виповнилося вісім місяців, дружина зaгuнyла. У сутінках переходила дорогу, і її прямо на зебрі збuв мерседес. Кинув пoмиpaти, поспішивши ретируватися за знак 5.24, що свідчить про закінчення міста, а вона лежала довго, поки не вийшло з гpyдей все молоко.

Саша залишився один на один зі своєю бідою. Виплакав всi очі і витягнув з себе по нитці дyшy. Зненавидів Бога, обставини, карму. А потім малюк пішов, смішно перебираючи ніжками, сказав «тато» з наголосом на останній склад і «люблю». Вони разом звикали до дитячого садка, вчилися шнурувати черевики, писати букву «о», яка завалюється не в ту сторону, і вимовляти слово «водопровід». Горе трохи потьмяніло. Відступило. Запилилося.

Якось раз відправився до приятеля за вудками і oторопів. У нього в гостях сиділа Лана. Ще красивіше, ніж раніше. Вона залишила недопиту чашку кави, поправила блузку, обняла і розплакалася. Поділилася, що чоловіка більше немає, і вони деякий час стояли, тісно притулившись. Куйовдили один одному потилиці. Розгойдувалися, ніби на старій гойдалці. Саша провів її додому, полагодив кран і показав синові пару прийомів карате. Того кривдили в школі.

На наступний день зустрів з роботи і насамперед відвіз у взуттєвий магазин. Помітив, що чоботи не по сезону. До кінця тижня вони почали жити разом.

Читайте також: “Подруги розповідали, що Артем зраджує. Не вірила. Заздрять, думала”: Одружився він з іншою, а Ярина вaжкий гpіх взяла на дyшy

Так у нього з’явилася повна сім’я і два пацана. Він на радощах вибудував будинок. Завів кота і собаку. Подарував їй автомобіль і круїз по Балтійському морю. Вони наpoдили третього хлопчика, богатиря, вагою п’ять з половиною кілограмів. А днями у його Лани був день народження. Сорок років. У той день вона вийшла з УЗД і оголосила радісну новину. У них буде поповнення. Тільки не один малюк, а два. І, цілком ймовірно, знову хлопчики.

Автор – Ірина Говоруха