fbpx
Життя

У темряві я прийшла не на ту зупинку, він шукав мене, а я не могла його знайти. Коли він мене знайшов, я за це отримала шквал образ на свою адресу

Ми з чоловіком познайомилися, коли мені було 23 роки, він старший на 10 років. Чоловік мені здався дорослою, успішною, незалежною і сильною людиною.

Але ще до весілля були перші дзвіночки, які я списала на хвилювання. А виявилося, що дарма. Чоловік тоді виявляв до мене погане ставлення, обзивав, тільки тому, що я не хочу, щоб його брат іноді після роботи ночував у нас.

Для мене це неприйнятно було, не хочу я жити втрьох із чужим чоловіком лише тому, що він працює дотемна і йому їхати довше на 20 хвилин від нас.

Після весілля була ще одна сварка. Потрібно було нам їхати до моїх батьків у гості на дачу після роботи, ми заздалегідь усе обговорили, дорога 2:00.

І тут його брат терміново просить мого чоловіка перевезти речі дівчини з одного кінця міста на інший.

Ми поміняли за день плани, і він поїхав, я приїхала і чекала на нього біля метро. Це місце досить складне, там 3 чи 4 перехрестя, які між собою схожі.

У темряві я прийшла не на ту зупинку, він шукав мене, а я не могла його знайти. Коли він мене знайшов, я за це отримала шквал образ на свою адресу.

Я йому відповіла, що взагалі-то у нас були плани, і він їх сам поміняв заради брата та його дівчини, тому я в чужому місці загубилася і залишилася винною.

Потім уже за кілька місяців перед їхнім весіллям він мені сказав, що мої бажання почекають, і спочатку купить квартиру братові, бо це важливіше.

У цей день я перестала на підсвідомості йому довіряти.

Чому мій чоловік купив квартиру сам і виплачував ще до шлюбу, економив і утискався у всьому, а його брат жив інакше? Він подивився світ, багато подорожував, жив на втіху, дружину привів жити туди, де жив сам — до двоюрідних родичів дружини.

Обіцяв, що так буде до весілля, але вже 5 років люди живуть і тепер разом скрізь подорожують, життя у них на втіху.

У нас появилась дитина, не знаю, як так вийшло, що я все ж таки, незважаючи на ті випадки, як на це пішла, напевно, тому що була дуже сильно закохана.

І тепер мій чоловік підвівся, почав заробляти дуже добре, а я йому так і не змогла довіряти.

Не знаю, як мені жити, живу з цими думками, з думкою, що він обдурить мене і все. Що може в цей момент він щось робить для нього.

Свекруха теж мене не прийняла, хоча я нічого їй не зробила, але, зважаючи на все, не хотіла вона, щоб син жив своїм життям, вкладав у свою сім’ю.

Я більше не можу, почуваюся відданою, непотрібною та зайвою йому.

Хоча він зараз каже, що все зрозумів і просить не йти від нього.

Але я відчуваю, що ще кілька таких кроків і це зроблю.

Іти чи не йти від чоловіка? Таким питанням ставлюся цілий рік.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page