fbpx

У Терезів грошовий стрімкий злет, що розверне життя на 180 градусів, Стрільцям астролог обіцяє виконання найзаповітнішого бажання: гороскоп кар’єри та фінансів для 6 знаків на 6 днів

Близнюки

Близнюки, які займають керівні посади, цього тижня зможуть професійно приймати управлінські рішення. Зверніть особливу увагу на останні кадрові перестановки. Можливо, повернення працівника на колишню посаду буде найефективнішим кроком. Успіху досягнуть ті, чия робота вимагає глибокого дослідження, зосередження на деталях. Для успішної діяльності рекомендовано орієнтуватись на запити та думку тих людей, з ким доводиться безпосередньо працювати. Перш за все це важливо для тих, хто щільно зав’язаний на ділові партнерські відносини або спеціалізується на наданні послуг клієнтам. Ви не відчуватимете потреби у фінансових засобах – їх буде достатньо.

Рак

Сильною стороною типових Раків в ці дні є вміння знаходити порозуміння з різними людьми та враховувати їхні економічні інтереси під час співпраці. Найбільший ефект отримають ті, хто працює із клієнтськими замовленнями. Вдало відбуваються зустрічі з діловими партнерами, рекламні акції. У другій половині тижня добре підписувати договори. Звертайте увагу на потенційних партнерів, які приїхали з інших регіонів чи з-за кордону. Співпраця з ними буде найбільш вигідною для вас. Успішно відбуваються поїздки. Можна займатися ремонтом приміщень, оснащенням їх сучасними меблями та технічним обладнанням. Намагайтеся віддавати перевагу традиційним методам роботи та утримуйтесь від різноманітних експериментів.

Діва

Діви цього тижня здатні найбільше досягти успіху при роботі у сфері послуг. Особливо це стосується індустрії моди, відпочинку та розваг. Успішно проведуть цей час організатори виставок, конкурсів, спортивних змагань, викладачі навчальних закладів, продавці ювелірних прикрас, модного одягу та дитячих іграшок. Рекомендується вкладати гроші в розкручування бізнесу, проведення рекламних акцій, розширення асортименту товарів та спектру послуг. Консультанти мережевого маркетингу можуть розширити клієнтську базу та збільшити пакет замовлень. Загалом ви можете мати вигіднішу, ніж зазвичай, роботу. Ви зможете отримати вигідні замовлення і завдяки працьовитості та правильному розподілу часу досягнете хороших результатів. Гарний час для капіталовкладень у нерухомість.

Терези

Терези тяжіють до практичних видів діяльності, пов’язаної з поточними справами. Успішно пройдуть ремонтні роботи в майстернях, можна займатися будівництвом та внутрішнім оздобленням приміщень. Добре закуповувати та монтувати сучасні технічні засоби відеоспостереження та сигналізації. Ви зможете покращити умови своєї праці. Тиждень буде вдвічі вдалішим, якщо ви працюєте разом із членами сім’ї або близькими родичами. Різноманітна робота піде легше. Вдало пройдуть ділові поїздки та зустрічі. У поле вашого зору можуть потрапляти люди, які сприятимуть вам у доступі до інформаційних ресурсів. Орієнтуйтеся на активну конкурентну боротьбу – в таких умовах ви швидше досягнете лідируючих позицій. У Терезів грошовий стрімкий злет, що розверне життя на 180 градусів

Скорпіон

Скорпіони можуть відчути посилення інтелектуальних здібностей. Ви легко і швидко оперуватимете великими масивами інформації, матимете ділові знайомства, знаходити спільні інтереси з різними людьми і нарощуватимете на їх основі свій потенціал. Найуспішніше піде торгово-закупівельна діяльність, консультації, поїздки, погодження, наради. Рекомендується докладати максимум зусиль для вирішення матеріальних проблем. Вам вдасться досягти вражаючих результатів у роботі, встановити особисті рекорди з продуктивності праці. Що мають у своєму розпорядженні нерухому власність, зможуть отримати максимальні доходи. Можна готувати та складати фінансові звіти, закуповувати оптові партії товару.

Стрілець

Цього тижня Стрільці досягнуть успіху у справах, що вимагають чималих інтелектуальних зусиль. Непогані гроші можуть заробити агенти з операцій з нерухомістю – вам буде надано такий шанс, і треба лише зуміти його використати у своїх інтересах. Найвдаліші зараз сфери діяльності: ремонтні роботи, будівництво, сільське господарство, промислове виробництво та магазинна торгівля. Можуть вирости фінансові надходження від сімейного бізнесу та роботи вдома. Рекомендується не замикатися на індивідуальну трудову діяльність. Набагато ефективніше ви зможете діяти у складі колективу. Ви можете виявити особливу чуйність та доброзичливість, завдяки чому значно зросте ваша популярність. Великою підмогою у роботі стане вміння шукати та знаходити корисну інформацію. Астролог обіцяє виконання найзаповітнішого бажання.

You cannot copy content of this page