У травні для трьох знаків Зодіаку все почнеться з чистого аркуша, а зміни будуть в любові, роботі і кар’єрі

Гороскоп 2020 на травень підкаже, які знаки Зодіаку зможуть розгорнути своє життя в новому напрямку, що і планети будуть сприяти їм у цьому.

Близнюки

Близнюки у кінці весни зможуть розібратися зі старими проблемами і розібрати завали. Астрологи вважають, що коли вони розгребуть все старе, з’явиться місце для чогось нового і незвіданого. Швидше за все це саме те, що так довго чекали.

В родині відносини налагодяться – настане повна ідилія. Крім того планети в травні будуть сприяти облаштуванню будинку, ремонту та переїзду. А самотні Близнюки можуть розраховувати на цікаве знайомство, яке може перерости в гарний роман.

В роботі і кар’єрі Близнюків теж чекають довгоочікувані зміни – вони зможуть поліпшити матеріальне становище і матимуть певний статус. А ось флірту з колегами варто уникати, інакше це може зіпсувати вам репутацію.

Раки

Вони зможуть перебороти себе і пробачити давні образи. Старі страхи пройдуть, і відкриється шлях до чогось нового і хорошого. Астрологи радять не боятися змін і впевнено рухатися до них назустріч. Завжди знайдуться люди, які допоможуть у нових починаннях.

У травні, ви і тільки ви будете керувати у відносинах з другою половинкою. Якщо ви захочете перевести відносини на новий рівень – у вас все вийде. Облаштування сімейного гніздечка, будинки, дачі, для чого Ракам варто присвятити другу половину місяця. Партнери Раків будуть приємно здивовані змінами в коханій людині.

На роботі удача буде супроводжувати Ракам – вони отримають можливість кар’єрного зростання та збільшення окладу. Планети в травні будуть супроводжувати ініціативним Ракам, які наважаться вийти із зони комфорту.

Риби

Для Риб травень стане добрим місяцем, який принесе багато приємних моментів. Ви відчуєте нову хвилю життя, станете частіше посміхатися і захочете змін. Ви зустрінете багато нових людей, які будуть корисні вам у житті.

Багато Риби надихнуться і захочуть змінити імідж. Самотні Риби в кінці місяця будуть багато ходити на побачення, які помітно зблизять вас з деким. Зірки радять не квапити події, набиратися досвіду і отримувати життєві уроки. А ось сімейним Рибам варто урізноманітнити інтимне життя, інакше проблем не уникнути.