fbpx

У Травні на деякі знаки Зодіаку чекає урожайний грошовий період та успіх у матеріальних благах

На деякі знаки Зодіаку у Травні чекає успіх у фінансовій сфері, а на деяких – збитки.

Леви

Ворогом для вас у Травні буде надмірна марнотратність. Однак з другої половини Квітня до Травня  ви зможете відновитися в матеріальній сфері після низки фінансових негараздів.

Обережніше варто бути з вкладенням грошей. Леви мріють, що весна принесе їм гроші і різноманітні матеріальні блага.

Необережне поводження з торговими угодами може принести збитки. Квітень буде сприятливим – активізується ваша творча сила, ви як особистість досягнете визнання та отримаєте грошову винагороду. Тому головне вчасно зорієнтуватися, і тоді успіх вас не залишить.

Перед вами відкриваються нові перспективи. Можете претендувати на фінансову допомогу і навіть на подарунки. Сміливо вкладайте капітал.

Сфера вашого впливу сильно розшириться. Професійні або ділові перемоги даються легше, ніж в інші роки. Можна отримати нове призначення або посаду. Вам не варто вступати в конфліктні ситуації на роботі, щоб не зіпсувати собі кар’єру.

Сприятливий рік для грошових операцій, продажу та купівлі, фінансових угод і грошових інвестицій.

Терези

Представники знаку можуть розраховувати на зліт кар’єрними сходами або солідну надбавку до заробітної плати.

Це додасть вам новий стимул прагнути й старанніше працювати.

Астролог не радить вам давати в борг великі суми – віддавати будуть важко і довго. Зірки обіцяють терезам вигідну ділову пропозицію, яка дозволить поїхати в цікаве відрядження за кордон.

Вас чекає дуже урожайний період. Гроші ви будете отримувати регулярно і з різних джерел, але це не означає, що їх можна витрачати бездумно.

Астрологи радять відмовитися від придбання тих товарів, без яких ви можете обійтися. Уважно вивчіть коло наближених, в числі яких можуть знайтися ті, хто прагне скористатися вашою добротою і стабільним матеріальним становищем.

Риби

Ви не будете налаштовані ризикувати грошима, навіть якщо ситуація буде до цього підштовхувати. Він віддасть перевагу тому, аби сто раз обдумати, перш ніж зробити якийсь крок. Гроші вам повинні приходити легко і без ускладнень.

Так що, з одного боку,  уникнете непотрібних витрат і можливих втрат, а також отримаєте можливість підвищити свої доходи.

Зірки гороскопа радять вам приділити увагу веденню своєї особистої бухгалтерії. Від його уважного погляду не сховається жоден підступ!

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Lesya.

You cannot copy content of this page