fbpx

У травні набирати негативну силу буде ретроградний Плутон, а 23 числа до нього приєднається Сатурн. 26 травня пройде повне місячне затемнення. Ось знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить у ці дні

Близнюки 

Близнюкам глобальні зміни частенько йдуть лише на користь. Ці люди не люблять смуток і стабільність. Саме тому їх можна назвати одними з найщасливіших знаків в травні. Так, будуть труднощі, але з’являться і нові можливості, пригоди. Близнята зможуть від душі насолодитися новими емоціями, знайомствами. Творчих представників цього Знака очікує поява нового натхнення. Це буде період набуття нових сил.

Рак

Раки будуть готові до проблем. Їх енергетичний запас підвищиться, бо весь травень Марс буде перебувати в їх знаку. Це дуже сприятливе становище, яке якраз підходить для того, щоб приймати удари долі і справлятися з труднощами. Стійкість і сила духу Раків допоможе їм залишитися на плаву в будь-якій сфері життя. Дилеми, суперечки і різного роду негатив не зможуть розтрощити силу волі цих людей.

Стрілець

Стрільці живуть в постійній напрузі, відчуваючи себе в ній як риба у воді. У травні місяці їм можна не боятися нікого і нічого, тому що більшість їх недоброзичливців будуть зайняті своїми особистими проблемами. Це означає, що Стрільцям вдасться за цей час взяти ініціативу і домогтися успіхів. В них вийде вийти переможцями, але при цьому зберегти більшу частину енергії на інші справи.

Водолій

Водолії — люди, які вельми креативно підходять до вирішення будь-яких проблем. У травні їх чекає чимало проблем, але вони з ними впораються, причому так, що зможуть справити правильне враження на потенційних партнерів і роботодавців. У любові ситуація аналогічна. Будь-які негаразди у відносинах обернуться для Водоліїв чимось позитивним. Можливо, завершаться токсичні відносини або зміцняться ті, які приносять лише щастя.

You cannot copy content of this page