fbpx

У травні у Близнюків, Раків та Стрільців буде шанс на успіх та змінити майбутнє

Не проґавте свій шанс, інакше потім будете шкодувати.

Близнюки

У Близнюків все добре у фінансових справах. У першій половині Травня виникають непублічні джерела доходу. Вам захочеться мати вплив як на роботі, так і в ділових контактах.

Витримка та наполеглива праця допоможуть досягти матеріальних успіхів. Можна укладати угоди, брати в борг, вкладати гроші у виробництво. У Травні буде простежуватися прогрес у справах з майном, грошима, спадщиною та  розподілом прибутку.

Можуть з’явитися додаткові обов’язки. Однак заохочення від керівництва довго чекати не доведеться.

Близнюкам зірки у Травні обіцяють удачу в грошовому плані. І мова йде не про раптовий виграш в лотерею, а про пристойну суму, яку вам нарахують за виконану роботу додатково.

Астрологи радять не сподіватися на допомогу ззовні, а намагатися самостійно збільшити дохід. При цьому слід готуватися до того, що витрат у квітні все ж буде чимало.

І хоча Близнюкам буде щастити у Квітні  та Трвні з грошима, астрологи радять бути обережними, оскільки необдумані витрати можуть звести нанівець всі заробітки.

Раки

Астрологи рекомендують прислухатися до своєї інтуїції, не засмучуватися через дрібниці, а до своєї мети йти прямо, не озираючись назад.

Визначте для себе головні цілі і потихеньку йдіть до їх реалізації.

Хоча зірки і обіцяють вамнудний і буденний місяць, представницям цього знаку неодмінно потрібно розпланувати свій місяць щоб реалізувати найсміливіші амбіції.

Вам потрібно обов’язково відпочити, адже за шаленим ритмом ви стали забувати про себе. Приділіть увагу собі.

Стрільці

Існує можливість не отримати жодних поліпшень через помилки в минулому.

Проаналізуйте їх і виправтеВам потрібно навести лад в оселі та у своїй голові.

Викидайте старі непотрібні речі і прощайтеся з поганими людьми.

Період змін. Швидше за все, вам захочеться кинути все і поїхати геть. Однак зірки радять не вчудити гарячку і двічі подумати, перш ніж ухвалювати рішення.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Lesya.

You cannot copy content of this page