fbpx

У трьох знаків травень пройде позитивно. Як з фінансами так і у сфері пошуку нової роботи, і нового кохання. У ваші руки потраплять великі кошти, залишається лише розпорядитися ними грамотно

Тельці, Діви та Риби

Під впливом молодого місяця, ці представники знаків стануть сильнішими і мужніми, готовими до кардинальних змін у житті. Скористайтеся моментом, щоб зробити ривок вперед, крок назустріч реалізації грандіозних планів, своїх амбіцій.

Удача не покине тих, чия професійна діяльність пов’язана з економічною або юридичною сферою. Пощастить і тим, які в кінці весни будуть змушені займатися оформленням спадщини.

Сприятливий період цього місяця буде і в області фінансів. У ваші руки потраплять великі кошти, залишається лише розпорядитися ними грамотно.

Для декого це реальний шанс найти нову роботу, почати грандіозний ремонт, відкрити власний бізнес.

Чого варто побоюватися в період повного місяця, так це пліток, а також того, що на поверхню спливе щось таємне, тож  не вірьте всьому, що доходить до ваших вух.

Однак важливо розуміти, що пощастить так далеко не всім. На деяких Венера подіє зовсім іншим чином. Під тиском цієї планети деякі романтичні зв’язки можуть обірватися.

Однак це не означає, що представники будуть самотні. Не виключено, що вони повернуться до свого колишнього партнера. Пристрасть буде шаленою, але плутати її з любов’ю не варто. Те ж саме можна сказати і про випадкові захоплення, швидкоплинні зв’язки.

Що стосується самотніх сердець, то їм травень подарує нові знайомства. Існує ймовірність того, що зійдуться з кимось, хто близький їм на духовному рівні. Дружба може швидко трансформуватися в щось більш серйозне.

Сприятливі дні місяця травня для цих Знаків: 2, 5, 17, 24, 29

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page