fbpx

У цих знаків Зодіаку талант псувати стосунки. Вони здатні знищити навіть найбільше кохання

Телець

“Та Ви що?» — вигукнула половинка Тельця і тут же задумалася — але ж правда. Телець дуже ревнивий і дістає партнера своїми підозрами і причіпками. А ще знак Землі дуже владолюбний і хоче, щоб все було так, як він сказав. Ну і вишенька на торті — підопічний Венери розумний, і мало кому сподобається, що відносини схожі на гру “Що? Де? Коли?». Причому, переможець в цій битві відомий заздалегідь, і це Телець.

Рак

Спокійний і інфантильний Рак може отруїти відносини? Ви все брешете! — скажуть кохані і друзі Рака і візьмуться з жаром захищати бідненького підопічного Місяця. А водний хитрюга закриється в панцирі і приготує нову порцію ниття і скарг. Рак обожнює похникати, і навіть якщо все добре, він знайде мінуси і буде капати на мозок своїй половинці і всім, хто знаходиться поруч.

Діва

Педантична, пунктуальна, порядна і взагалі найчудовіша Діва здатна знищити будь-які відносини. До земного створіння не дострибнути нікому — Діва досконала і вимагає того ж і від інших (але це нереально). Відносини будуть виглядати ідеальними, але якщо копнути глибше…поллється стільки отрути, і від красивої картинки залишаться тільки спогади.

Козоріг

Дотримуйтесь правил, дотримуйтеся традицій, дійте чітко за планом — Козеріг ходить з цими плакатами і докірливо дивиться на всіх, хто не відповідає заданим стандартам. А відносини не токсичні… їх просто немає. Але зірки поспішають виправдати підопічного Сатурна — Козеріг хотів, як краще, і він не винен, що люди такі неправильні.

You cannot copy content of this page