fbpx
Поради

У вересні багатьох з нас чекає занепад сил. Найбільш обережними варто бути в найнeбeзпeчніші дні. Їх буде 5

У вересні багатьох з нас чекає занепад сил. Найбільш обережними варто бути в найнeбeзпeчніші дні, про які потрібно буде пам’ятати і на які варто заздалегідь планувати справи простіше, щоб не розчаровуватися в собі і не впадати в паніку, депpесію або апатію.

4 вересня – день самокопання і невпевненості

4 числа зростаючий Місяць буде знаходитися в Знаку Скорпіона. Таке поєднання відрізняється сильною дисгармонією. Воно призведе до сплеску деструктивної енергії, але важливою подією стане також аспект Місяця з Плутоном. Йдеться про секстиль, який хоч і є позитивним, але в такій обстановці його характер може призвести до ще більших проблем. Джерело

Даний розклад здатний спровокувати появу у людей сентиментальності, надзвичайно сильної розслабленості, негативно відбивається на продуктивності в роботі. Всесвіт може зіштовхнути нас з дилемами, з проблемою вибору. Від нас буде потрібно більше розважливості і стриманості. Тривожність може стати каталізатором незворотної негативної реакції в нашій свідомості, що провокує появу нових стpахів і комплексів.

9 вересня – день енергетичного хаосу

Перебування зростаючого Місяця в Козерозі – це перший знак того, що сподіватися на удачу не варто. Енергія стихії Землі, щедро присмачена активністю Місяця і більшості планет, – це вірна ознака, що наближається плутанинa. На цей день краще не призначати ніяких важливих зустрічей по роботі або любовних побачень.

Справити враження на оточуючих 9 числа стане дуже непросто, як би добре ви не виглядали і якими б привабливими не здавалися. У цей день багато людей перестануть довіряти оточуючим. Це призведе до розладу.

У любовних і дружніх відносинах можливі спалахи ревнощів, які можуть перерости в сварки. Астрологи рекомендують давати близьким більше свободи і не посягати на особистий простір один одного.

16 вересня – час втрати сил

Цей день входить в список п’яти найнeбeзпeчніших у вересні, тому що він випаде на понеділок. У перший день тижня занепад фізичних і інтелектуальних сил завжди дуже недоречно.

Відбудеться це через перебування спадаючого Місяця в Знаку Овна. Таке поєднання вкрай негативно позначається і на відновленні сил. Це означає, що відпочинок не зможе принести стільки задоволення, скільки повинен. Астрологи радять не витрачати сили даремно 16 числа. Для цього потрібно правильно розставити пріоритети.

23 вересня – день ліні, апатії і негативу

У цей день Сонце стане більш руйнівним через перехід в Знак Терезів. Багато людей відчують великий приплив негативних емоцій. Додасть оливи у вогонь той факт, що це буде Понеділок: в перший день тижня на голови людей можуть звалитися нові неприємні обов’язки.

Головне в такі дні – не зривати негатив на близьких, друзів і колег. Сварки, які відбудуться 23 числа, можуть залишитися в пам’яті людей на дуже довгий термін, затьмаривши дружбу або любов, поставивши на ній темну пляму.

Працювати в цей день стане дуже непросто, тому що люди відчують сильне небажання вирішувати проблеми. Впаде продуктивність не тільки окремих людей, а й в цілому підприємств та компаній. Керівництву краще стежити за тим, щоб персонал виконував все строго по правилам і не відходив від плану. Кожен повинен слідувати обов’язкам.

Читайте також: Дні сили у вересні. Це найбільш енергетично сильні дні, коли можливо все, і навіть змінити життя

28 вересня – Молодик в Діві

Це вкрай небeзпeчний день, тому що новий Місяць в цьому Знакy Зодіаку може сплутати думки людей, змусити їх рухатися по неправильному шляху, породити тривогу. У подібні дні астрологи відзначають наявність регресу в більшості сфер життя. Там, де його немає, є застій і проблеми.

Якщо в цей день братися за якісь важливі справи, витрачати багато грошей, кидатися обіцянками направо і наліво, то можна підготувати грунт для того, щоб незабаром стати аутсайдерами. У взаємовідносинах, роботі і справах краще зайняти оборонну позицію або навіть позицію спостерігача. У боротьбі з негараздами допоможе наявність плану «Б», а також слідування своїм особистим принципам, збереження тактовності.

You cannot copy content of this page