“У вівторок я була з Сашою, а в середу їздила на дачу до Данi – тепер уявлення не маю, хто батько моєї дитини”

Мені терміново потрібно зробити ДHК тест. Таке повідомлення я відправила своїй подрузі в WhatsApp відразу ж після того, як побачила тест з двома смужками.

Сумнівів у тому, що я не знаю батька моєї дитини, у мене навіть не було. Можна хоч скільки раз вираховувати і намагатися зрозуміти, це немислимо, тому що у вівторок я була з Сашою, а в середу їздила на дачу до Данi, після них у мене більше нікого не було. Я, здається, опинилася в тупику.

Але почну спочатку. Мені – 21 років, я тільки цього року отримала диплом і вирішила «погуляти» до кінця року, щоб наступний почати вже з посади у великій компанії і у власній орендованій квартирі. Поки я жила у батьків і мені було дуже добре.

З Сашою я зустрічалася ще з 3 курсу інституту, хороший хлопчик, але безперспективний. Тато за Сашу закривав всіе сесії, влаштовував його на стажування в солідні фірми, звідки його виганяли з тріском через 2 тижні. Тобто Саша мені подобався, але тільки заради розваги. Думаю, що я йому теж тільки в такому плані, тому що в фінансах у нас були полярні ситуації.

А ось з Даньою я познайомилася відразу ж після захисту диплому. Гуляла без пам’яті вулицями, дихала повітрям і не могла повірити, що закінчилася ця навчальна «каторга», час свободи, вітер змін. У моїй голові так і звучав цей голос: «Кінцева, прохання звільнити вагони». Він сидів на лавці, потім встав і підійшов.

– Даня.

– Габріель (не знаю, навіщо я вигадала це ім’я).

– А тобі личить!

Потім він проводив мене до будинку, поцілував в під’їзді, взяв номер телефону. Все закрутилося дуже швидко, я навіть не встигла нічого сказати Саші. І ось вирішила влаштувати йому прощальний вечір. Для хоробрості трохи випила, а далі вже не пам’ятаю.

Читайте також: “Я це був, – сказав випадковий попутник ледь чутно, – це я згвaлтyвaв тебе. Пробач. Як хоч доньку звати?”

На наступний день я поїхала до Дані вже вільною жінкою, хотіла відсвяткувати це почуття. І знову провал!

Так я опинилася з двома смужками один на один на 15 тижні вaгiтнoсті. Те, що мені точно потрібно зробити ДHК-тест, у мене немає сумнівів. Тільки від нього буде залежати, чи стану я наpoджувати цю дитину. Адже до Сані у мене нічого немає, а ось до Даніи – любов.

Джерело.