У всіх приміщеннях кухні були камери, з яких за кухарями спостерігають спеціально найняті люди. І вони помітили, як жінка, натираючи твердий сир для салатів, відкусила шматок, а потім продовжила натирати його далі. Такий собі звичний, домашній, можна сказати, жест за який поплатилась

Був у нас один випадок звільнення, який розбурхав всіх співробітників нашої філії. В один із супермаркетів, який мав відділ готових страв, взяли на роботу жінку – кухаря. В її обов’язки входила нарізка продуктів на салати. Пропрацювала вона менше двох тижнів, коли нам в юрвідділ подзвонив директор супермаркету для консультації щодо звільнення цієї співробітниці.

На питання, за що її хочуть звільнити, він відповів: за неприпустиму поведінку. Почали з’ясовувати подробиці, і виявилося ось що. У всіх приміщеннях кухні встановлені камери спостереження, з яких за кухарями спостерігають спеціально найняті люди. І вони помітили, як жінка, натираючи твердий сир для салатів, відкусила шматок сиру, а потім продовжила натирати його далі. Такий собі звичний, домашній, можна сказати, жест. Зробив вона його явно не замислюючись, за що і поплатилася.

Треба зауважити, що в цих супермаркетах дуже прискіпливо стежать за дотриманням санітарних норм. Раніше я думала, що це неправда і що про бездоганне дотриманням правил говорять просто для красного слівця. Але потім, у міру супроводу численних перевірок, переконалася, що це насправді так і є.

І підсобні приміщення побудовані так, що сирі продукти і напівфабрикати і приготовані страви носять по різних коридорах. А тут таке. І начебто людину взяли на роботу досвідчену, зі стажем. Повинна ж була знати всі ці правила. Може, і знала, просто не вважала за потрібне дотримуватися.

Читайте також: Набавившись, Сашко вирішив повернути дружину, і тут йому пощастило. Віка розлучилася сама зі своїм залицяльником. Щось у них не склалося. Тільки один нюанс – Віка від нього чекала дитину

Загалом, її з тріском звільнили. Потім ще довго обговорювали цю ситуацію. А я була вражена тим, наскільки пильно за працівниками спостерігають. Директор супермаркету був в сказі – стільки сиру пропало. Хоча мій начальник явно не повірив, що всю партію сиру викинули, напевно використовували, щоб не вводити в збитки. Не знаю. Може і так.

Фото ілюстративне, з вільних джерел