fbpx

У якому віці людині найкраще вчити іноземні мови?

Американські вчені та дослідники з Массачусетського технологічного інституту в ході нового дослідження з’ясували, що володіти іноземною мовою на рівні носія мови зможуть ті, хто почав навчання у віці до 10 років.

Згідно з результатами дослідження, успіхи у вивченні іноземних мов також демонстрували діти у віці до 17-18 років. У свою чергу, після досягнення цього віку здатність до навчання і шанси володіти іноземною мовою на рівні носія різко знижувалися.

Читайте також: Я щаслива, що у мого чоловіка є кoхaнка. Гоpдо гpюкaти двeрима добре, коли є де і на що жити

У дослідженні взяли участь 670 тисяч респондентів різного віку і національностей. Вчені аналізували дані про їхній вік, тривалість вивчення англійської мови та умови, в яких проходило навчання. Мінімальний вік респондентів склав 10 років, в той час як максимальний – 70 років.

В результаті з’ясувалося, що вивчення граматики найлегше давалося дітям, а також підліткам. Автори дослідження відзначають, що люди після 18 років можуть вивчити іноземну мову, проте їм, на відміну від тих, хто почав навчання в дитинстві, навряд чи вдасться досягти рівня носія.

Джерело.

You cannot copy content of this page