У яких знаків Зодіаку найтернистіший життєвий шлях

Випробування на міцність і витривалість – не рідкість для п’яти Знаків Зодіаку. Однак і приємні сюрпризи їм дістаються більш цікаві через що випали труднощів на життєвому шляху. Не варто впадати у відчай, якщо ви потрапите в п’ятірку людей, чиїм Знакам по призначенню випала найскладніша місія.

Адже складнощі допомагають ставати сильнішими і домагатися значного результату, що перевершує очікування. Парадоксально, але чим більше Всесвіт дає випробувань, тим більш «високі» стосунки з ним складаються.

Риби
Риб Доля тримає в постійній напрузі. Недовірливі і сприйнятливі від природи, вони часто не можуть зробити вибір і вимотують себе не тільки психологічно, а й фізично. Представники цього Знака постійно змагаються з долею, долаючи випробування. Вони можуть переконатися в тому, що чим більше їм випадає труднощів, тим більше прихильна до них буде життя в подальшому.

Таким переконанням дуже просто притягти до себе дедалі більші проблеми, адже думки матеріальні. Астрологи рекомендують Рибам не брати удари Долі як належне, а спробувати розібратися в собі і перестати йти на поводу у власних думок.

Варто один раз зупинитися і ретельно обміркувати свою поведінку і результати праць, щоб зрозуміти закономірність виникнення перешкод. Так, медитація «Шлях долі» допоможе вибрати вірну стратегію і почати насолоджуватися результатами своєї діяльності, а не чекати чергового підступу за поворотом.

Терези
Терезам важлива думка оточуючих, і вони часто борються зі спокусою здаватися, а не бути. Людям цього Знака доводиться йти на обман, щоб заслужити похвалу або заохочення. Вони витрачають занадто багато енергії, в зв’язку з чим Доля часто підносить їм перешкоди і труднощі, щоб вивести їх з цього стану.

Терезам необхідно шукати корінь проблеми у власних комплексах і постаратися уникати обману, щоб не відчувати муки совісті. Саме це почуття, на думку астрологів, заважає представникам цього Знака реалізовувати свої плани та ідеї.

Заслужити подарунки примхливої ​​Долі Терези зможуть, відмовившись від чужої думки і виробивши власну точку зору. Така позиція буде вдалою для початку нового життя і втілення в життя планів, від яких вони відмовлялися в силу власної боязкості і боязні отримати глузливі коментарі на початку шляху.

Скорпіон
Скорпіони звикли досягати поставлених цілей, проте часто самі є джерелом проблем, немов напрошуючись на додаткові випробування. Вони щиро вважають, що за щастя треба боротися, і докладають безліч зусиль, щоб втілити це переконання в життя.

Вони володіють природною упертістю, яка часто заважає приймати вірне рішення і поступатися там, де це необхідно. Їм важливо навчитися йти на компроміси, адже Доля прихильна до тих, хто вміє вчасно поступатися і покладатися не тільки на завзятість, але і на почуття міри та інтуїцію.

Рак
Ракам заважає вроджена обережність і мрійливість. Природа наділила їх безліч позитивних якостей, але свій життєвий досвід представники цього сузір’я часто витрачають не на боротьбу за щастя. Їх стратегія – сховатися від небезпек у власному внутрішньому світі і перечекати неприємності в мріях і придуманих щасливих образах.

Розташування Долі Ракам варто завойовувати впертим рухом до поставленої мети і зустрічати випробування з високо піднятою головою. Астрологи вважають, що Ракам важливо навчитися ставити внутрішні цілі і активніше включатися в боротьбу за благополуччя і успіх. Така стратегія допоможе уникнути песимістичних думок і дасть сили для боротьби з внутрішньою невпевненістю і бажанням перечекати «погану погоду».

Овен
Овнам домогтися успіху і стати улюбленцями Долі заважає власний характер. Про їх категоричності і паталогической схильності до перебільшення можна складати легенди. Їх унікальна здатність роздувати з мухи слона заважає їм побачити лежать на поверхні рішення.

Така особливість тягне одну проблему за іншою, і вони, подібно до сніжного кому, насуваються на представників цього Знака. Астрологи вважають, що Овни самі стають винуватцями власних невдач через непростого характеру і руйнівною енергетики. Їм варто прийняти навколишній світ і навчитися більше довіряти людям, поступатися їм там, де це доцільно, і не намагатися все зробити в гордій самоті.

Навчившись терпінню, Овни отримають всі шанси на успіх. Контроль над емоціями, рішення проблем з розумним підходом і «холодною головою» сильно спростять цим людям життя.

Не варто засмучуватися, якщо ви виявили себе в списку людей, яким Доля посилає випробування частіше, ніж представникам інших Знаків Зодіаку. Адже чим складніше шлях до успіху і робота над собою, тим якісніший результат ви отримаєте.

Читайте також: Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Джерело.