У жовтні 5 знаків Зодіаку будуть захищені від невдач, а один навіть виконає свої бажання. Ось вони

У жовтні не всі знаки Зодіаку зазнають труднощів і невдач: деяким вдасться подолати неприємності. Через ретроградну природу Марса енергії вистачить на всіх людей.

Погана ідея бути відкритим і енергійним, щоб рухатися вперед під час ретроградності Марса. Вся робота буде виконуватися будь-яким способом. У кращому випадку вам доведеться її переробляти пізніше, в гіршому – ви помиляєтесь, коли це робите. Весь жовтень Марс конкуруватиме з Сатурном, що намагатиметься підвищити низький рівень людської діяльності.

У жовтні кожному буде важко впоратися навіть з найменшими завданнями. Намагайтеся цього місяця не займатися великою фізичною активністю, не займайтеся спортом, не робіть ремонт, не досягайте висот на роботі, не боріться з ворогами та конкурентами.

Інші планети в жовтні також виглядають погано: Сонце поширюватиме досить негативну енергію всю осінь, Венера майже весь жовтень, крім перших та останніх днів місяця, Юпітер та Уран також збільшать втому людини, а Меркурій повернеться назад в середині місяця.

Тож наразі нам не доведеться багато на що покладатися, щоб знайти додаткове джерело енергії. Тільки Сатурн і Нептун передадуть гарний настрій. Сатурн дасть витривалість, а не силу. Він навчить вас терпіти випробування. Нептун може запропонувати забути свої проблеми.

Сатурн зміцнить людський дух і забезпечить стабільність, а Нептун дасть натхнення. Маючи натхнення, навіть слабкі люди здатні на багато. У першій половині цього місяця зустріч Юпітера та Нептуна надихне на розвиток та соціальні досягнення Козерогів. Вони будуть успішними та енергійними. Хороша енергія поєднається з терпінням і передбаченням, які Сатурн подарує Козерогам. Вони нарешті зможуть займатися довгостроковими справами, результати яких будуть видні лише через рік.

24-25 жовтня союз Сатурна і Венери додасть удачі представникам Тельця, Терезів і знаку Діви. Вони відчують, що у них є сили боротися з чимось серйозним і довготривалим, наче вони налагодять стосунки або почнуть комерційний проект, який колись у майбутньому матиме хороший дохід.

27 жовтня злиття Місяця і Нептуна у Рибах зміцнить уяву та інтуїцію Риб настільки легко, що вони проникнуть у невидимі шари реальності та побачать усі приховані, нематеріальні нюанси подій. Представники цього знаку настільки легко досягнуть своїх цілей, що захоплять всіх навколо.

Повний Місяць 2 та 31 жовтня стане потужним джерелом енергії. Він додасть енергії Овнам і Тельцям. Найбільший прилив енергії Овни відчують 2 жовтня, а Телець – 31 жовтня. Овен буде наповнений енергією в перші дні жовтня, повна енергія буде працювати досить довго. У ці дні вони будуть робити за один раз те, чого не могли зробити за останні кілька місяців.

Овни повинні зосередити свою енергію на тому, що потрібно зробити, їм потрібно уникати витрачання енергії на розваги та ризики. Телець 31 жовтня буде прагнути докорінно змінити своє життя. Вплив Урану в повний Місяць свідчить про те, що Телець зможе миттєво мобілізуватися і виконати свої бажання.