Удача на порозі: кінець зими 2022 буде щедрим для трьох знаків зодіаку

Водолій

Улюбленці зірок Водолії наприкінці зими отримають щедру винагороду у вигляді премії або збільшення зарплати.

Успіх супроводжуватиме у всіх починаннях. Це період дуже великого енергетичного підйому, виникає бажання зробити все, що було задумано раніше.

Можна сміливо йти просити підвищення зарплати, вам точно не відмовлять. Намічається реальна перспектива зміцнити фінансове становище.

Запланували переїзд чи ремонт, починайте не замислюючись. Розкривайте свій потенціал, запишіться на курси підвищення кваліфікації чи придбайте нову спеціальність.

Зараз вам це точно вдасться. Тим, хто планував зміну діяльності або переїзд до іншого міста, можна розпочинати саме зараз.

Сприятливий період і для початку сімейних відносин, добре одружуватися або планувати дату весілля.

Все задумане в цей час нестиме позитивний заряд. Для закріплення успіху зірки радять купити кришталеву фігурку сови як талісман на цей період.

Близнюки

Кінець зими не просто порадує представників цього знакe, він їх закрутить і засипле щедрими подарунками. Не відмовляйтеся, якщо вам запропонують вирушити у відрядження. Поїздка принесе додатковий дохід і швидше за все просування службовими сходами.

У цей період будуть успішними будь-які операції з нерухомістю. Сміливо можна спробувати щастя в лотереї, виграш не забариться. Прихована Фортуна побалує тих близнюків, які ще не зустріли своєї половинки.

Наприкінці зими є всі шанси зустріти головне кохання свого життя. Удачі у всьому допомагатиме срібна ложечка, носите її з собою для гармонізації навколишнього простору в цей період.

Діва

Грунтовні та матеріалістичні Діви нарешті матимуть гідну нагороду за свою працю. З’являться нові перспективи у бізнесі та цікаві пропозиції від інвесторів.

Рекомендується сміливо вкладати кошти в покупку заміської нерухомості, перспективні операції з валютою та дорогоцінними металами. Діви-автолюбителі сміливо можуть купувати новий автомобіль.

Можливі великі грошові надходження усередині сім’ї. Це буде несподівана спадщина чи подарунок від родича. У бізнесі можливі вигідні контракти із іноземними партнерами.

А ось у лотереях та азартних іграх представникам цього знаку брати участь не рекомендується.

Сприятливий талісман у цей період для Дів навісний замок, який необхідно закрити на ключ і зберігати разом із ключем у західній частині будинку до закінчення зими.

Підбиваючи підсумки, можна сміливо сказати, що такий неймовірно вдалий період просто подарунок щедрої Фортуни для Водоліїв, Близнюків та Дів наприкінці зими.