Удача та успіх у грошах: знаки Зодіаку, яким пощастить до 10 січня

Овен

Грошовий успіх настане на початку січня до Овнів. Вони зможуть серйозно поправити своє матеріальне становище рахунок роботи у святкові дні.

Саме такий спосіб заробітку буде для них найкращим. Також вони зможуть заробити завдяки своєму хобі. Воно може принести непоганий дохід, якщо придумати яким чином, перетворити просте захоплення в дохідний бізнес.

Серйозно допоможуть покращити матеріальне становище дорогі подарунки чи просто презенти у конвертах. Не варто відмовлятися від знижок та акцій у магазинах, адже вони допоможуть серйозно заощадити.

Рак

Працьовитість Раків буде належним чином винагороджена вже в першу декаду січня. Їм прийде грошова нагорода за роботу, виконану ще у грудні. Для багатьох це буде непоганою підмогою під час святкових гулянь і досить великих передноворічних витрат.

Заробити вдасться і в період свят, адже багато Раків непогано працюють руками і це допоможе їм серйозно поповнити бюджет. Роботи вони не бояться, а на початку січня її буде достатньо, головне зуміти домовиться про її вартість.

Діва

За рахунок давніх боргів матимуть змогу отримати непогане поповнення бюджету Діви. Боржники повертатимуть кошти як за графіком, і скаржитися на безгрошів’я Дівам не доведеться.

Також вдалими будуть їм зроблені раніше вкладення. Наприклад, у цінні папери чи депозитні рахунки. Окремою статтею доходів виявиться робота, схоже, що не всі роботодавці раді довгим канікул, а ось оплачувати роботу в такі дні їм доведеться в подвійному розмірі.

Щоправда, працювати доведеться з повною віддачею, інакше можна нарватися на конфлікт із керівником.

Терези

Вдалою буде перша січнева декада для Терезів. Вони зможуть непогано вкласти кошти. Найімовірніше це буде щось дуже недешеве, наприклад, нерухомість або дороге авто.

Прийдуть несподівані кошти з цілого ряду джерел, це може бути подарунок чи виграш. При бажанні Терези знайдуть спосіб заробити додатково. Для цього нічого особливого вигадувати не доведеться, адже для цього є віртуальний простір інтернету.

Козеріг

Прибутковим періодом виявиться початок місяця для Козерогів. Вони можуть сміливо чекати на дорогі подарунки. Чи зможуть вони і досить непогано заробити в період свят. Джерелом доходу стануть із знання та навички, завдяки яким їх запросять трохи попрацювати.

Також непоганий дохід принесе нерухомість, цінні папери чи банківські вклади. Окремо варто торкнутися теми боргів, хтось обов’язково поверне Козерогам велику суму, якій вони виявляться раді.