Удача вже стоїть на порозі: 6 знаків Зодіаку, які досягнуть неймовірних висот у червні незважаючи ні на що

Відома астрологи Василина Володіна вважає червень складним і напруженим місяцем. Вона звертає увагу відразу на кілька несприятливих з точки зору астрології факторів: сонячне затемнення 10 червня, опозиція Марса і Плутона, точний квадрат між Сатурном і Ураном, ретроградний Меркурій.

При цьому для деяких знаків зодіаку, розповіла Володіна, початок літа виявиться досить сприятливим. Вони зможуть досягти успіху, незважаючи на розташування зірок.

Телець

Народженим під цим знаком Володіна радить розслабитися і відпочити. Червень, за її прогнозами, для Тельців – найсприятливіший час, щоб піти у відпустку і запастися силами на рік вперед.

Рак

Представники цього знака будуть сповнені бадьорості та енергії. У перші дні червня це допоможе їм впоратися з нападками недоброзичливців.

Лев

Перші дні місяця Левів накриє хвиля енергії. Вони зможуть досягти успіхів в заняттях творчістю і вирішать давні проблеми.

Терези

Народжених під цим знаком на початку червня чекає успіх у праці. Їм буде по-справжньому подобатися все, чим вони займаються. З 11 по 15 червня Терези можуть завести важливі знайомства, які вплинуть на їхнє подальше життя.

Водолій

Якщо в травні представники цього знака зазнавали фінансових труднощів, то в червні їх проблеми підуть в минуле. У них з’явиться відразу кілька можливостей заробити.

Риби

Прогноз Володіної показує, що це найбільш везучий знак початку місяця. Удача вже стоїть у них на порозі.