Удача їх омине: кому зі знаків Зодіаку у червні не пощастить

Рак

З перших чисел місяця для представників даного знаку починається складний період.

“Позиція сонця в червні добре відіб’ється на деяких рисах представників знаку. Творити добро, досягати ідеалу, відкрито допомагати людям – ось до чого потрібно прагнути Раку. Багато представників знаку захочуть усамітнитися.

Тимчасове відлюдництво допоможе відкрити в собі багато цікавого. Ракам не буде потрібно надмірне спілкування і підвищений інтерес до своєї персони. Навпаки, превалювати буде бажання піти в тінь і звільнитися від усього зайвого”, – говорить Влад Росс.

Астролог зазначив, що Раки найближчим часом зіткнуться зі плітками, інтригами і підступністю, тому не варто втрачати пильність.

Скорпіон

Ще один знак, для якого червень буде складним – Скорпіон. Це буде місяць випробувань, провалів і нових усвідомлень, трансформації і перетворень.

“Марс в 6-му будинку може давати Скорпіону травми і складні ситуації. І взагалі, потрібно бути дуже уважним в роботі, адже там можуть загостритися відносини з колегами, підлеглими, і виникнуть конфліктні ситуації. Складний кому неприємних обставин може переслідувати Скорпіона”, – прокоментував Росс.

Стрілець

Стрільців в цьому місяці чекають сварки з близькими, суперечки з колегами, невдачі в роботі. Розташування сонця в 7-му будинку обіцяє багато контактів з протилежною статтю.

“На початку місяця зірки радять Стрільцеві не починати будь-яких важливих справ, тому що Меркурій буде статичним. Але на другому тижні червня на представників знаку може обрушитися маса справ, які вимагають скрупульозного підходу”, – сказав астролог.