fbpx
Гороскоп

Україна не втратить незалежність, а Росію чекають великі зміни: астрологічний прогноз від відомої астрологині Анжели Пєарл стосовно війни в Україні

23 лютого Марс, планета війни, з’єднався з планетою смерті – Плутоном, в знаку Козерога. Тому і розпочалася ця війна, тому Росія напала на Україну і це показує, що протистояння буде серйозним. А оскільки Козеріг знак планування, можна говорити, що це заздалегідь спланована війна.

3 березня можуть бути найсильніші бої, це буде кульмінація, оскільки буде найбільш точне з’єднання цих двох планет. Три дні до і три дні після цієї події (з 1 по 6 березня) буде напружений час, це найбільш небезпечні дні. Астролог наголосила, що поки не бачить, щоб сторони прийшли до вирішення конфлікту мирним шляхом.

Протистояння буде йти на спад після 12 березня, все почне затихати.

В астрології Україна під знаком Тельця знаходиться (символізує землю, родючість і сільське господарство), а Росія – Водолія (знак революцій). І саме вторгнення розпочалося тоді, коли Сатурн увійшов у знак Водолія і став у складний аспект відносно Урану, який в знаку Тельця. Ці дві планети не люблять одна одну. Ця напруга була ще з грудня місяця минулого року.

Ці дві планети будуть знаходитися в напрузі ще певний час, тому перемир’я не буде поки.

Війна закінчиться, вона не затягнеться на довгі роки. Астролог передбачає, що це буде наприкінці березня. Російські війська відійдуть, ситуація в країні почне стабілізуватися, але затягнеться цей процес ще на 3-4 місяці. Будуть ще міста в яких залишаться певні угрупування, провокатори, будуть продовжуватися бойові дії.

Україна не втратить свою незалежність, вона не стане частиною Росії.

Сатурн, який завжди символізує обмеження, “затягнути паски”, йде по знаку Водолія, тому для Росії ця війна принесе великі втрати, криза буде продовжуватися ще рік. Обмеження і санкція будуть давати про себе знати до березня 2023 року. Їх відчують усі.

Затемнення у знаку Тельця говорять про великі зміни для України. Мова не тільки про війну, ці затемнення змінять країну, самі українці зміняться, стануть ще більш об’єднаними.

Наступні три роки, згідно гороскопу України за 1991 рік, будуть важкими для країни, час відбудови. В цей час Сатурн йде по Місяцю, а це завжди погані події. Після 30 квітня люди почнуть потроху оговтуватися від усього, що зараз відбувається.

Ядерної атаки не буде. Росію чекають великі зміни у січні 2024 року – Плутон, символ війни і влади, увійде у знак Водолія – можливо, зміна керівництва країни чи навіть війна. Чи буде ще одна війна на території Росії і з ким – важко сказати. Зміни будуть, але Плутон буде йти по знаку Росії цілих 20 років, тож вони будуть довгими.

30 квітня усіх нас чекає затемнення в знаку Тельця, знаку України, а його дія відчувається як мінімум місяць до і місяць після цієї дати. Тому до 30 травня ще буде завершальна фаза цієї ситуації.

You cannot copy content of this page