Український астролог розповів, коли закінчиться війна в Україні

Українцям потрібно протриматися ще тиждень, а далі поступово настане охолодження.

Астролог Влад Росс заявив, що Володимир Путін вже програв війну з Україною.

За його прогнозом, найгірший час з бомбардуваннями триватиме максимум до 10 березня, після чого Марс зіткнеться з Сатурном і настане охолодження у військових діях.

“Найголовніше, що точно буде перемога! Це буде просто однозначно і безповоротно. Путін вже програв. Ще коли у нього включався Соляр, 7 жовтня, я сказав, що березень-квітень – смертельна небезпека для його життя. Є всі передумови усунення його з влади – інакше цей старий маразматик свою атомну булаву захоче направити, наприклад, на таке прекрасне місто як Варшава або може вдарити по Бухаресту – ось така ось ситуація”, – сказав астролог..

За його словами, українцям потрібно протриматися ще тиждень, а далі поступово настане охолодження.

“Марс – планета війни, планета страху, планета бомбардувань. Жахливий Арес буде діяти жорстко десь до 8 березня, 8-9, максимум 10 березня, коли він зіткнеться з Сатурном в натальной карті народження нашої країни. Марс зіткнеться з Сатурном, а Сатурн – це охолодження. Якщо Марс – це війна, це великі проблеми, це бомбардування, то Сатурн дає можливість все це припинити”, – зазначив Влад Росс.

За словами астролога, охолодженню гарячої фази також сприятимуть переговори.

Він підкреслив, що в натальной карті нашої країни Місяць знаходиться у волелюбному знаку Водолія, тому Україна завжди буде незалежною і вільною.

“Я абсолютно впевнений, мій внутрішній стан, моє серце говорить про те, що все буде добре. Я вірю в це і про це говорять зірки, що ми переможемо і будемо в Євросоюзі скоро. І у нас буде найпотужніша і процвітаюча слов’янська держава”, – заявив Влад Росс.