fbpx
Гороскоп

Україну чекає сприятливий період 5 та 6 квітня – прогноз астролога

Відома українська астролог Ольга Медвецька прогнозує позитивний період для України вже на початку квітня.

Як вона написала на своїй сторінці astro.medvedka, йдеться про 5 та 6 квітня.

“Є надія на дні з 5 по 6 квітня. Вони сприятливі по багатьох напрямках – вже буде зростаючий Місяць і буде начебто новий етап руху. До того ж, Плутон матиме гармонійний аспект зі з’єднанням Юпітера і Нептуна. Якщо таке положення використати, то результат буде хорошим”, – зазначає астролог.

Крім того, Венера повністю звільняється нарешті від впливу войовничого і конфліктного Марса. А Венера – про земні блага, насолоду, гармонію і любов.

“Єдине що – важкувато вести перемовини нашим дипломатам через прямолінійний і запальний Меркурій у Овнові – можуть бути надто швидкі висновки, категоричні промови і тд”, – додала Медвецька.

Проте, наголошує астролог, вже з 8 числа домовитися стане ще важче через напружений аспект від Меркурія в тому ж положенні. І додасться ще напруга від Плутона, що дасть ще й бажання продавити, нав’язати свою точку зору будь-якими шляхами і маніпуляціями.

Раніше відома астролог Анжела Перл відповіла на питання, коли закінчиться війна в Україні 2022. За її словами, зрушення почнуться з 12 квітня.

You cannot copy content of this page