Улюбленці Фортуни: 5 знаків Зодіаку відчують грошову підтримку у другій половині грудня

Телець

Непогану фінансову підтримку матимуть у другій половині грудня Тельці. Непоганим доповненням буде низка джерел додаткового доходу. Це може бути прибуток від цінних паперів чи дивіденди.

Також непогано вдасться заробити завдяки додатковим навичкам, якими можна скористатися у вільний від основної роботи час.

Особливу увагу Тельцям варто приділити безпеці коштів. Насамперед не варто носити при собі великі суми, а також давати гроші у борг.

Рак

Чудово почуватимуться у другій половині грудня Раки. Їм вистачить грошей практично на все. Основним джерелом доходу залишатиметься робота по найму, але підробляти ніхто не заборонить.

Цим Раки і користуватимуться повною мірою. Особливо це стосується тих, хто заробляє своїми знаннями та не особливо вміє працювати руками. Наявні знання і навички допоможуть Ракам вдало вкласти накопичення, що є у них. В найближчому майбутньому вони принесуть непогані дивіденди.

Лев

Отримають непогану фінансову підтримку Леви. На них гроші впадуть несподівано та вчасно. Це може бути спадщина, виграш, дорогий подарунок, а можливо, і продаж чогось дорогого. Не зможуть пройти Леви повз підробіток.

Це може бути щось дуже цікаве та приносить непоганий дохід. Також вийде у Левів заробити за рахунок нерухомості. Це може бути як її продаж, так і здача в оренду. Щоб зберегти отримані кошти, доведеться користуватися послугами банку. Це може принести додатковий дохід, якого Левам цілком вистачатиме.

Скорпіон

У улюбленцях у Фортуни виявляться Скорпіони. Гроші до них йдуть потоком. Відкриється він у середині грудня та триватиме до нового року.

Перед майбутнім святом Скорпіони обов’язково знайдуть гроші гідне застосування. Джерелами доходу будуть – робота, тут можна розраховувати на заробітну плату та непогану премію, а ще понаднормову роботу за хороші гроші або роботу у вихідні, що теж буде гідно оплачено.

Вийде у них заробити і за рахунок свого хобі. А ось до збереження коштів слід ставитися більш уважно, особливо, якщо зберігаєте їх вдома.

Водолій

Непогано закінчать рік Водоліїв. З грошима у них буде кохання, і вони із завидною регулярністю опиняться у них у гаманці. Все це стане можливим завдяки їхній працелюбності та можливостям підзаробити.

Водолії із завидною постійністю користуватимуться своїми навичками, з метою отримання додаткового доходу. Грошей вистачатиме на всі побутові потреби, плюс буде можливість відкладати невеликі суми, які за пару грудневих тижнів утворюють пристойні накопичення.