Улюбленці Фортуни: п’ятірка знаків Зодіаку, яка збагатиться у другій декаді лютого

Телець

Друга лютнева декада значно поповнить гаманці Тельців.

Відбудеться це завдяки їхній раціональності, гострому розуму та гарній пам’яті. Вони зможуть непогано показати себе на роботі і цим зможуть заслужити матеріальне заохочення від керівництва.

Також можна розраховувати на різноманітні виплати або субсидії.

Тут Тельцям не варто лінуватися, а просто треба зібрати пакет необхідних документів, щоби поповнити свій бюджет завдяки державі.

Ось тільки із збереженням отриманих коштів можуть виникнути проблеми, адже деякі Тельці за своєю природою шопоголіки.

Рак

Грошовий успіх звалиться на Раків. Вони зможуть заробити не лише завдяки основному місцю роботи, а й монетизувати своє хобі.

Це може бути все, що завгодно, і на цьому можна зробити гроші. Великих сум, звичайно, одразу не заробити, а ось відчутну надбавку до бюджету цілком вдасться. Також Раки мають непогану перспективу отримання «несподіваних грошей».

Це може бути дорогий подарунок, спадок чи інший несподіваний дохід. Отримані кошти найкраще якийсь час не чіпати, є ризик витратити все на щось не дуже потрібне, а марно.

Терези

Тихо і спокійно, без нервів і зайвих рухів тіла зароблять собі достатньо коштів Терези. У них вийде це завдяки їхній далекоглядності, адже нещодавно вони вдало вклалися в цінні папери чи іншу прибуткову справу.

Гроші прийдуть як би самі собою й у пристойній кількості. Раціональні Терези зможуть знайти гідне застосування і цим засобам.

Головне не вкладатись у мережеві проекти, адже Інтернет просто кишить шахраями. Так можна залишитися без чесно зароблених грошей та й неприємності нажити.

Скорпіон

Непоганий фінансовий куш чекає у другій декаді лютого Скорпіонів. Вони зможуть не лише добре заробити, а й непогано витратити. Витрати будуть із прицілом на подальшу вигоду чи прибуток.

Це можливо як вкладення у свій бізнес, і придбання нерухомості з її подальшої здачі. Основним джерелом надходження коштів виявиться робота і хтось дуже щедрий, наприклад кохана людина або родич.

Водолій

На щедру середину місяця можуть розраховувати Водолії. Грошовий потік збиратиметься з безлічі дрібних «струмків», але в сумі виявиться дуже серйозним. Заробити вийде чим завгодно. Звичайно, основний дохід принесе робота.

Тут можна розраховувати на цілком заслужену премію. Також з’явиться хороша можливість для підробітків.

Понаднормова робота серйозно поповнить бюджет. Не варто скидати з рахунків вкладення в цінні папери, тут мільйонів не заробиш, а Водолія цього і не потрібно.