fbpx

Унікальна дата-паліндром 8.10.2018: як сьогодні загадати бажання, щоб воно неодмінно збулося

Сьогоднішню дату можна прочитати однаково зліва направо і навпаки. Деякі не надають цьому ніякого значення, однак експерти вважають, що в нумерології такі збіги не випадкові. У понеділок кожен зможе здійснити найпотаємніше бажання, скориставшись чудовим моментом. Загадати бажання можна протягом всього дня, поки магія чисел активна. Нумерологи вважають, що найкраще зробити це з третьої години дня до опівночі.

Перед тим як загадати бажання, важливо чітко його сформулювати. Не варто використовувати негативні частинки і довгі речення, інакше Всесвіт може не зрозуміти вашого запиту. Уникати варто і формулювань, що починаються зі слів «Я хочу». Найкраще потренуватися і написати на аркуші паперу свою мрію, а потім сформувати з неї запит. Наприклад: «Купити квартиру до 05.12.2019» тощо. Чим конкретніше буде ваше прохання, тим швидше воно здійсниться.

Після того як напишете бажання, покладіть листок на стіл і крупно напишіть цифри сьогоднішньої дати. Вимовте:

«Всесвіт відгукується, бажання моє виконується. Скільки б не було прохань звідусіль, моє не згубиться. До адресата дійде, до мене виконання прийде».

Паліндром допоможе сьогодні і тим, кому важливо провести великі угоди. Перед покупкою, продажем або підписанням договору важливо уявити собі дату і проговорити всі цифри.

Читайте також: Молодик 9 жовтня: що можна і що не можна робити в цей особливий день

Додавання всіх цифр дати підкаже, які події вас очікують надалі і чи варто побоюватися непередбачених труднощів на шляху. 8.10.2018 = 8 + 1 + 2 + 1 + 8 = 20 = 2. Значення цього числа сьогодні впливає на кожну людину без винятку. В нумерології двійка відповідає за сприйняття інформації, але посилює слабкості і недоліки.

У понеділок це загpoжує невдачами і конфліктами, тому важливо контролювати емоції і цуратися агpeсивно налаштованих людей. Шанси на успіх у справах і особистому житті знизяться, якщо апатія і безініціативність візьмуть верх. Уникнути будь-яких неприємностей допоможе позитивне мислення і бажання досягти успіху.

Джерело.

You cannot copy content of this page