fbpx
Життя

Усі мої знання, досвід, думки покинули мене. Звичайно, рішення приймати тільки мені, але дуже хотілося б отримати хоч якусь думку. Зараз, мені як ніколи потрібна порада. Аби розібратися в ситуації

А він, як висловився, збирається залишити дружину без нічого та забрати дітей.

За освітою я юрист, пішла стопами батька. Після закінчення навчання він постарався, щоб мене взяли на стажування у хорошу юридичну компанію.

Спочатку я була помічником у адвоката, потім мені давали практичні завдання. Так я стала кваліфікованим адвокатом.

За час стажування встигла вийти заміж. Проживши три роки, ми встигли купити квартиру та взяти дві машини.

Потім чоловіка підвищили і після цього почалися затримки на роботі, а він виправдовувався тим, що нова посада зобов’язує. Я наївно вірила, поки не розкрився факт невірності.

Це довга історія, спочатку були вибачення, потім пішли сварки. Загалом розійшлися недобре. Мені було дуже погано, але підтримка близьких допомогла мені.

Я переїхала до іншого міста, бо квартира залишилася чоловікові. У мене не залишилося сил сваритися з ним. Зважилася розпочати нове життя, влаштувалась у невелику компанію.

Одного дня, прийшовши на роботу, мені повідомили, що на мене чекає клієнт. Спочатку, я дуже здивувалася, що клієнт вирішив прийти до мене, адже судячи з усього, він був досить багатий і міг дозволити собі досвідченішого адвоката.

Виявилося, що у клієнта з’явилася інша жінка. Але якщо вона доведе факт невірності, більшість майна перейде до неї, включаючи сімейний бізнес

А він, як висловився, збирається залишити дружину без нічого та забрати дітей. Тому вирішив зробити все так, ніби це дружина погана, і прийшов до мене за допомогою.

Більшість добрих адвокатів побоялися за свою репутацією та відмовилися б, тому він прийшов до мене.

Під час обговорення його справи, мені раптово згадався колишній чоловік, його невірність та все, що ми пройшли. Я сказала клієнту, що мені потрібний час подумати. Я маю тиждень.

Я розумію, що з моєю професією не можна піддаватися всьому цьому, але не в силах себе контролювати.

Зараз у мені з’явилося три особи. Перша каже не дивитись на все, адже в моєму випадку клієнтами не розкидаються. До того ж, якщо справа матиме успіх, я отримаю хорошу плату за роботу.

Друга попереджає, що у разі програшу я можу забути про свою кар’єру адвоката. Третя ж нагадує мені про минуле життя, і просить мене розповісти все дружині клієнта, щоб їй не довелося пройти те, що я пройшла.

Всі три мені говорять одночасно в один голос. Усі мої знання, досвід, думки покинули мене. Звичайно, рішення приймати тільки мені, але дуже хотілося б отримати хоч якусь думку.

Зараз, мені як ніколи потрібна порада. Аби розібратися в ситуації.

Автор: Оксана

Фото, Олександри.

You cannot copy content of this page