fbpx

Успіх, щастя та гроші: відомий астролог обіцяє вдалий період для трьох знаків зодіаку вже з 28 квітня по 1 травня

Павло Глоба – один з найвідоміших астрологів. Його прогнози точні і вкрай корисні, тому варто прислухатися до його рекомендацій, особливо зараз.

Близнюки

Зірки і планети будуть не в дусі 30 квітня, тому цей день може стати найскладнішим для Близнюків. Розпочнеться період дуже яскравих і позитивних днів. Астролог рекомендує не чекати біля моря погоди. Важливо діяти, причому максимально рішуче. При бажанні в цей період можна взяти відпустку і тимчасово відпочити. У любові краще уникати серйозних розмов і зясування стосунків.

Діва

Зірки і планети допоможуть Дівам змінити своє життя. Найлегше це буде зробити в дні сили: 28 квітня, а також 1 травня. Це дуже сприятливий час для працьовитих Дів. Потрібно з головою піти в роботу і бізнес, в домашні справи. Можна присвятити себе і пошуків любові, що теж принесе свої плоди. Всім Дівам, які сильно втомилися, можна вирушити у відпустку. Якщо в найближчому минулому сталися якісь проблеми в стосунках з коханою людиною, можна спробувати загладити провину подарунком.

Риби

Рибам варто зайнятися підвищенням життєвого тонусу, тому що цей період досить динамічним. Можна сміливо вирушати у відрядження, в подорож, міняти роботу, братися за нові проекти. Зірки і планети посприяють підвищенню чарівності і харизми Риб, тому проблем з пошуками другої половинки точно не буде. Можна знайомитися з новими людьми, але краще поки не квапити події. Дуже корисними будуть торгові операції, покупки, вкладення коштів в новий бізнес.

You cannot copy content of this page