fbpx

Успішний період: Ці знаки Зодіаку маюсь всі шанси отримати велику премію чи неочікуваний підробіток вже до Нового року

Телець

Тельцям рекомендується більше часу проводити з партнерами та друзями. Не відмовляйтеся від відвідування світських тусовок, намагайтеся поводитися відкрито і бути на увазі у оточуючих – це зміцнить ваш авторитет і додасть симпатій.

Рак

Раки ви можете познайомитись із цікавими людьми, зустріти однодумців. Добре відвідувати творчі клуби, групи занять з інтересів, де ви могли б спілкуватися з близькими за духом людьми. У взаємодії з іншими людьми ви здатні швидше розвиватися як в інтелектуальному значенні, так і фізично. Наприклад, можна почати відвідувати фітнес групи аеробіки або заняття танцями.

Терези

Ділове життя піде набагато спокійніше, стабільніше. Ви зможете без зайвої метушні виконати всі справи, що було заплановано. Начальство може заохочувати вас у роботі, можлива виплата премії чи іншого матеріального заохочення.

Водолій

У Водоліїв цей тиждень може бути пов’язаний із зростанням доходів, як від основної роботи, так і від різних підробітків. Це гарний час для розвитку талантів у ремеслах та набуття навичок до тонкої ручної роботи.

Риби

Сприятливий час для рекламної та видавничої діяльності, контактів з іноземними партнерами, перспективного довгострокового планування, роботи у групі та вирішення юридичних питань. Підвищується ваш авторитет та ділова репутація за рахунок підвищення рівня професійних знань.

You cannot copy content of this page