Уявіть тільки, через роки ви дізнаєтесь про зраду: 11 ознак того, що партнер вам зраджує

Це дійсно жaxливо, коли ви дізнаєтеся, що людина, яку ви любите, зраджує. Можливо, в цьому світі не існує більш гіршої форми болю, ніж ця. Людина, якій ви довірилися повністю, зрадила вас, фактично, вдapивши нoжeм у спину. Такі несамовиті емоції не проходять безслідно.

Крім того, якщо ваші відносини почнуть розвалюватися, ви можете впасти в глибоку депpeсію. Чим більше ви пройшли разом зі своїм партнером, тим більший шoк від обману. Тільки уявіть, що через значну кількість років, проведених плечем до плеча, ви дізнаєтеся про зраду.

Довіра має дуже важливе значення в будь-яких здорових відносинах. Ви повинні сприйняти все сказане в цій статті, як рекомендацію. Як порадy, яка допоможе вам більш уважно ставитися до певних фактів. Вам не потрібно активно виявляти недовіру, тому що цим ви лише нашкодите собі і образите кохану людину.

1. Він став занадто критично ставитися до вас

Він постійно критикує вас при будь-якій зручній можливості. Це більше стає схожим не на відносини, а на цькування. Вам дорікають за незначну помилку. І він робить це тільки для того, щоб виправдати себе через зраду. Така поведінка допомагає йому залишатися на чолі і відвести ваш погляд убік на власні недоліки. Це очевидна ознака.

2. У нього несподівано з’явилися нові захоплення і звички

Як тільки ваш партнер почав проявляти інтерес до речей, які раніше ніяк не цікавили, то варто задуматися. Можливо, це ознака проявилася через тривалий вплив іншої людини. Адже нам властиво переймати чужі звички і захоплення. Саме тому вам варто звернути на це увагу.

3. Він почав дарувати вам незначні речі занадто часто.

Як правило, дана ознака не повинна сприйматися як факт зради. Адже отримати презент, нехай і незначний, від коханої людини – це мило. Але якщо він робить це занадто часто, і ви відчуваєте, що романтика тут нідочого, то така поведінка зумовлена почуттям провини. За що? Можливо, за зраду. А подарунки – це найлегший спосіб очистити свою совість.

4. Його настрій дуже мінливий, коли ви разом

Раніше ви не спостерігали такої поведінки. Він завжди був сміливим чи веселим, але іноді міг дозволити собі впасти у зневіру. Але зараз він дуже часто почав змінювати свій настрій. В даний момент він запальний, а через мить відчужений і холодний. І це проявляється тільки в ті моменти, коли ви разом. Ніби його особистість роздвоїлася. Це явна ознака того, що у нього з’явився хтось ще.

5. Він звинувачує вас у невірності

Це його спосіб відгородитися від власної зради. Він хоче створити штучне напруження у вас, тому що сам не може впоратися з ним. Він розуміє, що він вразливий і не може дозволити собі розслабитися. Тому він змушений атакувати першим, щоб переключити всю увагу на вас.

6. Він починає більше часу проводити на роботі

Це класика жанру. Безумовно, бувають періоди, коли навалюється дуже багато. Але не на постійній основі. Хлопці часто вдаються до цього виправдання, щоб отримати вільний час подалі від вас. Очевидно для чого.

7. Він займає оборонну позицію, коли ви ставите йому питання

Він не хоче, щоб ви копирсалися в його житті, тому і веде себе відповідно. Йому ні до чого зайвий тиск, тим більше з вашого боку, тому що він почне відчувати себе винним у скоєному.

8. Вам здається, що він постійно неуважний, коли ви разом

Така поведінка зумовлена тим, що він не зосереджений на ваших почуттях і на вас, як на своєму партнері. Його думки з кимось іншим і в іншому місці. Можливо, він вже повністю залучений в нові відносини, які будує потайки від вас. Якщо його почуття втратили форму, то ви помітите це. І не варто обманювати себе – швидше за все, він вам зраджує.

Читайте також: “Чоловік приховував, що багатий поки я не наpoдила йому сина: правда розкрилася у день виписки з пoлoгoвoгo”

9. Він різко змінив свою зовнішність

Він почав більш трепетно ставитися до своєї зовнішності і вчасно ходить на стрижку. Він несподівано став стежити за своєю фізичною формою і оновлювати гардероб. Все це говорить про те, що він прагне справити на когось найбільш позитивне враження. І явно не на клієнта на роботі.

10. Ви перестали влаштовувати романтичні вечори, і ходити на вечірки разом

Він повільно ізолює вас від свого життя. Він більше не хоче виставляти вас напоказ в колі своїх друзів. Це відбувається не тільки тому, що йому хочеться побути одному і отримати невелику незалежність час від часу. Але й тому, що у нього з’явилася нове життя і відносини, про які ви можете випадково дізнатися на одній з цих вечірок.

11. Він ховає свій телефон

Це така же класична ознака, як у випадку з понаднормовою роботою. Листування з іншими людьми часто руйнували сім’ї та найміцніші стосунки. Якщо йому некомфортно розмовляти по телефону поруч з вами, то варто задати собі питання “Чому так відбувається?”. Невже є якісь таємниці, в які він не хоче вас присвячувати? Ще він може просто ховати свій телефон подалі, щоб ви випадково не натрапили на повідомлення від його нової подруги. Тому прямо поставте йому питання, чому він настільки ревно ставиться до свого мобільного пристрою.

Джерело.