Уже з 5 лютого гармонія у всьому. Їм пощастило зустрітися і бути разом, везунчики лютого

Телець

Початок лютого обіцяє тобі програму, гідну санаторію, розміреність, затишок та здорові насолоди. Проте вже з початку весни спокій порушить бунтівний Уран, що вносить у наше життя плутанину.

Хороша новина: поступово ти увійдеш у смак і навчишся отримувати задоволення від несподіваних подій. Адже будь-яких приємних сюрпризів, що розширюють твої уявлення про щасливі стосунки, там виявиться достатньо.

Діва

Зірки обіцяють тобі безхмарне щастя майже весь рік. Лише у лютому будуть невеликі конфлікти, які ви з партнером подолаєте – особливо, якщо проведете разом якнайбільше часу. Спільний відпочинок та приємні спогади створять потрібний «запас міцності» для стосунків.

Тим не менш, постарайся бути уважнішою до почуттів коханого: твоя категоричність і вимогливість вимотує не тільки тебе саму, а й близьких людей.

Стрілець

Майже весь місяць ти будеш насолоджуватися гармонією у відносинах із партнером. Зірки радять користуватися нагодою і вирушати у спільну подорож – отримані емоції вас зігріватимуть протягом кількох років. Не тримай у собі своїх почуттів – розповідай коханій людині, як вона тобі дорога. І тоді вашій ідилії можна буде лише позаздрити.

Риби

Новорічна романтика та прояви ніжності до Дня святого Валентина триватимуть весь 2022 рік. Не бійся переборщити з увагою до половинки – чим більше ти віддаватимеш, тим більше отримаєш натомість. Заводьте нові спільні хобі, оговтуйтеся в подорожі мрії і просто коротайте вечори під одним пледом за улюбленим серіалом – вам не здається, вам дійсно пощастило один з одним.

Уже з 5 лютого гармонія у всьому