fbpx
Гороскоп

Уже з 5 лютого удача буде на твоєму боці. Точний Кар’єрний гороскоп на лютий

Телець

Весь січень ти міркувала про підсумки минулого року і будувала плани на майбутнє – тепер настав час діяти. Почни зі справ, які давно лежали у довгій скриньці – ретроградний Меркурій допоможе з ними розібратися. А друга половина місяця підходить для всього нового – тим більше, тобі так везтиме, що можна купувати лотерейний квиток. Саме час натякнути начальнику на підвищення або збільшення зарплати.

Лев

Місяць буде успішним, якщо ти не акцентуватимеш увагу на прикрих помилках і дрібних недосконалостях. Постався до них як до корисного досвіду та підступів ретроградного Меркурія – і рухайся далі. Якщо в тебе це вийде, друга половина місяця стане натхненною та пройде легко. Справи будуть складатися набагато вдаліше, ніж ти припускала.

Козеріг

Чим вдало у тебе все складається в особистому житті, тим успішнішим і ініціативнішим є ти в роботі. Сміливо берись за проект, який виношуєш вже давно – зараз ти ясно побачиш шляхи його втілення.  Уже з 5 лютого, удача буде на твоєму боці – вона любить ініціативні.

Риби

Перед днем народження тобі потрібно буде звільнити час для приємного відпочинку. А значить, поки що варто закатати рукави і працювати особливо інтенсивно. На щастя, помічники знайдуться як вдома, так і в офісі. Намагайся делегувати все, що можливо, і скоригуй режим дня. Прокидаючись о 6-й ранку, ти встигатимеш набагато більше.

You cannot copy content of this page