Узимку снігу не випросиш: 4 з 12 знаків Зодіаку, які вирізняються жадібністю до грошей

Жадібність деяких знаків досягає неймовірних масштабів. Про таких заведено говорити, що в них узимку снігу не випросиш.

Тельці

Цей представник має дивовижний талант знайти застосування всьому, починаючи з непрактичних подарунків і закінчуючи знайденими на вулиці трофеями.

Водночас просити у них віддати щось задарма абсолютно марно. Навіть якщо Тельцям цей предмет не потрібен, вони все одно вигадають тисячу і одну причину для відмови. Не знадобилося сьогодні, можливо, знадобиться через рік.

Раки

Цих людей, народжених під водним знаком, буде важко зустріти в ресторані або побачити їх таксі.

Раки чудово знають ціну грошам і не розкидатимуться без приводу. Тому вони вважають за краще вечеряти вдома, в крайньому випадку, в гостях (де точно не доведеться залишати чайові), а їздити громадським транспортом.

Чужа думка не здатна змінити звички норовливих Раків, і жодні обставини не змусять їх імітувати щедрість.

Леви

Спочатку може здатися, що великодушнішої і благороднішої людини просто не існує в природі, але перше враження оманливе.

Така поведінка – лише привертання уваги, яке так любить вогненний Зодіак.

Леви можуть витратити круглу суму на друзів у барі або подарувати дорогий подарунок, але сподіватимуться, що наступного разу щедрість виявить хтось інший. Та й на свій день народження сюрприз захочуть утричі дорожче, адже вони заслуговують на більше.

Діви

З раннього віку вони твердо засвоїли, що все найкраще має належати їм і нікому іншому, чи то гарна лялька, чи найбільший шматок торта.

З віком це відчуття лише посилюється і починає приносити дискомфорт оточуючим. Подаруй, поділись, віддай – слова, які вимовляють Діви найчастіше.

Вони пишаються своєю жадібністю і з неприхованою перевагою посміюються над тими, хто звик задовольнятися малим.

Ніхто з цих знаків не вважає жадібність пороком. Для них це лише спосіб пристосуватися і жити на своє задоволення. Та й як може бути інакше, адже вони впевнені, що на це заслуговують.