В блокадному Маріуполі готують провокації, а Київ може зіпсувати стосунки з міжнародним товариством – астролог

Експерт з зірок Дмитро Уранус розповів, що в період до 30 травня Україна буде під інтенсивними обстрілами окупантів. Готуються провокації як у столиці, так і в Маріуполі.

“У момент повного місяця і затемнення, Сатурн буде точно кульмінувати над Києвом. Це знак сильного політичного тиску на українську владу. Ворог щось замишляє проти України і української влади, хоче морально і фізично її зламати.

Сатурн в карті лунації розташований в Києві практично на середині неба, але з боку 9 “дому”, що говорить про спроби зіпсувати відносини між владою в Києві і міжнародним співтовариством. Мета ворога на найближчий час — виставити Україну в негативному кольорі перед міжнародним співтовариством”, – пояснив Уранус.

Також астролог додав, що біля Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Чернівців зберігається висока небезпека ракетних обстрілів. Тому вкрай важливо не ігнорувати повітряні тривоги.

Дмитро Уранус зазначив, що провокації і напруга передбачається в блокадному Маріуполі.

“На довготі москви, Донецька і Маріуполя проходить напружений аспект ретроградного Меркурія, що говорить про якусь хитрість і обман, яку замишляють в москві і Донецьку проти міст сходу України. Особливе занепокоєння у мене викликає Маріуполь, там точно зроблять якусь хитру і підступну підлість”, – уточнив Уранус.

“Попри все це Україна вистоїть!”,- резюмував експерт.