fbpx
Гороскоп

В чому сила кожної жінки згідно знаку Зодіаку

Усі кажуть: «Жінка повинна бути жінкою!» Але ніхто не може пояснити, що це означає. На наш погляд, сила жінки – це жіночність. Чим більше можна розкрити жіночність, тим більше влади і впливу.

Леви

Сила Лева — безстрашність. Леви в основному не знайомі зі страхом, тому вони завжди і скрізь перші: перші красуні (і як би вони не виглядали), найрозумніші (і незалежно від того, скільки інших розумних людей навколо) і королева всього Всесвіту взагалі. Просто тому, що всі інші сидять і бояться показати себе – що б не сталося, так – лев просто встає, йде до трону і сідає на нього. Ніби так має бути. І так завжди чомусь виявляється.

Діва

Сила Дів полягає в логіці та інтелекті. Розум її це самурайський меч, який однаково легко може різати шовк і мармур. Діва проаналізує будь-яку ситуацію і проблему з атомами, уважно обдумає, вивчить і збере назад – тепер вона точно знає, що з цим усім робити. Або не для неї, а для вас – адже Діва не думає, що саме демонтувати. Це не має значення. Її власні та чужі ситуації чи почуття – все це з нею. Але вона не робить помилок.

Водолій

Сила Водолія полягає в нестандартному мисленні. Комусь молодий Водолій здається трохи дивним. Інші навіть думають, що вони зовсім не пристосовані до нормального життя, тому що вони завжди в хмарах. Ну добре. У той момент, коли всі почнуть бігти, кричать «Все пропало!» І «Ми всі помремо!», дівчина, що знаходиться в знаку Водолія, відразу побачить вихід. Або навіть два. І розкажіть всім, що краще. Тому що тільки вона може пройти крізь стіни стереотипів і правила.

Риба

Сила Риб полягає в неймовірній інтуїції. Риби відчувають світ як воду: вони миттєво сканують на наявність дрібних коливань і температурних змін і помічають навіть ті нюанси, які нікому недоступні. Правда, Риби не люблять працювати з наявною інформацією. Але Риби, безсумнівно, будуть довго захищати своїх близьких від небезпеки, поки ця небезпека хоча б дещо не проявиться.

Терези

Сила Терезів – легкість і чарівність. Молода дівчина завжди чарівна. Навіть якщо вона суворий головний бухгалтер, юрист з акулячими зубами або навіть вчителька, вона все одно неповторно чарівна. Солодкий, чарівний, надзвичайно харизматичний і дуже легкий характер. Біля Терезів кожен чоловік відчуває себе великим героєм, кожна втомлена жінка – молода принцеса, вона сама янголятко. Чому так? Тому що ніхто не хоче засмучувати цю казку.

Скорпіон

Сила Скорпіонів полягає в природному магніті. Жінка знаку Скорпіона не докладає ні найменших зусиль, щоб схопити щось на зразок магніту і повністю позбавити її волі. Це відбувається само собою. На щастя, жінку-Скорпіона цікавлять тільки обрані.

Стрілець

Сила Стрільця – це витримка і оптимізм. Абсолютно непохитний знак Зодіаку. Цунамі життя, що руйнує все навколо, щось потопить, викине на чуже узбережжя, зруйнує міста й острови, а Стрілець залишиться там, де стояв. У силі Стрільця можна сховатися від усіх негараздів життя, як у нездоланній цитаделі. Правда, цю цитадель ще не підкорили, але це вже інша історія.

Козеріг

Сила Козерога полягає в його працездатності. Без роботи вони не тільки хандрять, але й здатні перетворитися на скам’янілості, а молода дівчина знаку Козерога все одно буде працювати, не виявляючи ні найменших ознак втоми. Деякі намагаються пошкодувати «бідного» Козерога, не розуміючи головного: Козеріг – це машина вічного руху, він черпає енергію з дії. А це означає, що принцип «зроби сам» їй завжди підходить.

Овен

Сила Овнів – рішучість. Молода жінка знаку Овен бачить ціль, а перешкоди – це просто дрібниця! Слід розуміти, що якщо нездоланна стіна заважає Овну, то рано чи пізно він так чи інакше, але зламає її. Вона добре знає, що намагатися обійти кордон дуже важко, але вважає, що компроміси з реальністю-це для інших. І, що цікаво, реальність зазвичай нижча за неї. Тому що немає дурнів, які хочуть заважати жінкам цього знаку.

Телець

Сила жінки-Тельця в уяві. Чомусь всі вважають цю жінку абсолютно земною людиною, яка міцно стоїть на ногах, але абсолютно позбавленою уяви. Але ні. Насправді вона просто сильна і розумна, тому стикається з незначними викликами. Але від серйозного лиха Телець тікає в свій багатий внутрішній світ, який він нікому не показує. Так, вам краще не дивитися, що з нею відбувається – не через слабке серце. Але саме тут вона черпає енергію. Правда, в цей час до неї краще не підходити. Ви випадково можете зазирнути в очі її внутрішнім монстрам…

Близнюки

Близнюки мають силу спілкування. Дівчина зі знаком Близнюків, як правило, починає розмову. Вона встановлює соціальні зв’язки так само легко й природно, як павук плете павутину й керує людьми, як справжня лялька. Але все ж її головна сила – це слово. Вона здатна розмовляти з ким завгодно годинами. Пам’ятайте, ця магія стосується і друкованого слова.

Рак

Сила Раку – це емпатія. Жінка-Рак не єдина, хто все життя ховається у своїй нематеріальній оболонці від світу! Її негайно втягнуть у чиюсь роль, і їй доведеться думати про думки інших людей, відчувати емоції інших людей і втручатися в чужі проблеми. У повсякденному житті це не дуже зручна функція, а от у випадку вселенських катаклізмів – краще не уявляйте. Жінку знаку Рак неможливо перемогти, тому що все, що їй потрібно – це ти. І боротися з собою – це трохи дивно, правда?

You cannot copy content of this page